dodano: 2022-08-05 22:05:01
ANDIOSPCNSHPS

Nowe wycieki potwierdzające kooperację Fortnite z Dragon Ball już niedługo?

Gra: Fortnite
aktualności e-sport Nowe wycieki potwierdzające kooperację Fortnite z Dragon Ball już niedługo?
Nowe wycieki potwierdzające kooperację Fortnite z Dragon Ball już niedługo?
51°
0

Epic Games z nowymi wyciekami, które tym razem mówią o informacjach związanych z nową głośną współpracą Fortnite z marką Dragon Ball. W sieci pojawił się zupełnie nowe pogłoski na ten temat.

W ostatnim czasie Epic Games wprowadza wiele nowych głośnych współprac. Ostatnio wiele mówiło się o możliwej kooperacji z Dragon Ball, która ma być wkrótce wprowadzona. 

Zapoznaj się z:

 

Z ostatnich plików aktualizacji Fortnite oraz od znanego gracza związanego z przeciekam Shinny gracz i fani Anime mogą dowiedzieć się o potwierdzeniu kooperacji Epic z Dragon Ball, podczas której znaleźć ma się wiele nowości.

Do sklepu Fortnie mają zawitać trzy z czterech skórek Dragon Balla takich postaci jak Goku, Vegeta czy Beerus, których z pewnością fani serii znają. Dodatkowo, podczas trwania współpracy w grze mają zawitać, także różne zadania i wyzwania, za które zgarnąć będziemy mogli darmowe przedmioty kosmetyczne. 

Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5Xbox Series X i Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://fortniteintel.com/fortnite-leaks-confirm-beerus-goku-and-vegeta-skins-for-dragon-ball-z-crossover-in-chapter-3/41555/

Komentarze (0):
Reklama