dodano: 2019-08-21 06:00:06
PCPS4PS4 PROPS5STR

Nvidia zaprezentowała nam krótkie wideo i screeny z Cyberpunk 2077!

Autor: AnoX
Nvidia zaprezentowała nam krótkie wideo i screeny z Cyberpunk 2077!
18°
0

Cyberpunk 2077 doczekało się efektownych grafik i krótkiej przebitki z rozgrywki, które prezentują się imponująco. Co przedstawiła Nvidia?
 
Polska produkcja bez wątpienia może się pochwalić wyśmienitym poziomem graficznym, zatem nikogo nie może dziwić, że także Nvidia zdecydowała się poprzez ten tytuł zaprezentować potencjał wynikający z ray tracingu.
 
Zaprezentowane grafiki starają się jak najlepiej zaprezentować jak ich technologia potrafi podbić jakość lub przynajmniej dodać jej jeszcze więcej klimatu. Nas jednak najbardziej interesującą sekundy rozgrywki.
 
Ghostrunner nową, efektowną grą One More Level, twórców God’s Trigger
 
Najnowsze wideo prezentuje się naprawdę okazale, przedstawiając nam tak śliczne akcje jak dynamiczne śmiganie motorem z perspektywy pierwszoosobowej czy atrakji z użyciem laserowego bicza, którzy potrafi nieźle narobić bałaganu.
 
Trzeba przyznać, że posiadacze odpowiednio mocnego sprzętu będą się mogli pochwalić wyśmienitą grafiką, która bez wątpienia będzie serwować nam najwyższy poziom jeszcze przez wiele, wiele lat.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama