dodano: 2023-01-24 23:00:01
PC
aktualności news of pawn & kings, surrealistyczna gra przygodowa, skupiona

of pawn & kings, surrealistyczna gra przygodowa, skupiona na fabule z wersją demonstracyjną na Steam

of pawn & kings, surrealistyczna gra przygodowa, skupiona na fabule z wersją demonstracyjną na Steam
12°
0

of pawn & kings, surrealistyczna gra przygodowa, skupiona na fabule, stworzona przez niezależne  monkey mac jones adventures UG (Haftungsbeschraenkt) z wersją demonstracyjną na Steam.

Wersję demonstracyjną gry przygodowej, w surrealistycznym stylu, skoncentrowanej na fabule, w klasycznym stylu "wskaż i kliknij", zatytułowaną of pawn & kings możemy już sprawdzać na platformie Steam. 

Zapoznaj się także z: Kobiety na wojnie, recenzja dramatu wojennego dostępnego na platformie Netflix

of pawn & kings to przygodówka w klasycznym stylu, która jest hołdem dla klasycznych gier, takich jak Monkey Island, Indiana Jones, Zack Mcracken. Wpływ na styl gry miały także przygodówki z serii Myst i Riven praz filmy Labirynt, Dark Crystal czy Muppety. Gra jest dziełem niezależnego twórcy, który pracował nad grą już kilkadziesiąt lat. Gra otrzymała finansowanie od niemieckiego państwa w roku 2021 i produkcja przyspieszyła, a do samotnego twórcy dołączyli jeszcze trzy osoby. Grę można sprawdzać w wersji demonstracyjnej na platformie Steam.

Pełna wersja of pawns & kings pojawić się ma na Steam w październiku, w pełnej wersji angielskiej i niemieckiej, opowiadając historię Nicka, a właściwie Nicolasa, siedemnastolatka mieszkającego z dziadkiem  Erasmusem na pięknej wyspie, z tropikalną plażą, w starym wraku statku. Nick wprawdzie ma ojca, ale ten odwiedza go rzadko. Chłopaka wychował nieco szalony dziadek, którego Nick bardzo kocha. Matki wcale nie zna.

Przeczytaj również:

 

Pewnego dnia, jego spokojne życie zostaje zmienione, kiedy to w ich domu pojawia się nieznajomy, po czym jego dziadek i ów nieznajomy, znikają. Nick zostaje zmuszony do wyruszenia w podróż w poszukiwaniu dziadka, spotykając przyjazne i mniej przyjazne osoby, i eksplorując wiele ciekawych miejsc. Jego towarzyszem jest pyskaty tukan o imieniu Fitzgeraldo. Razem spróbują odkryć tajemnicę i poznać prawdę. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na PC 2 października 2023 roku. Premiera na Mac, Linux i konsole również jest przewidziana, ale w późniejszym terminie. 

Kata gry na Steam - pobierz wersję demo

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):