dodano: 2022-07-02 20:00:01
PCPS

PlayStation szuka nowych pracowników! Oferty dotyczą przenoszenia ekskluzywnych tytułów na PC

aktualności news PlayStation szuka nowych pracowników! Oferty dotyczą przenoszenia ekskluzywnych tytułów na PC
17°
0
PlayStation szuka nowych pracowników! Oferty dotyczą przenoszenia ekskluzywnych tytułów na PC

Sony coraz bardziej poszerza swój zespół zajmujący się przenoszeniem ekskluzywnych tytułów na komputery osobiste. W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę dla dyrektora ds. zarządzania w oddziale PlayStation w San Diego.

Gry PlayStation dostosowane do PC cieszą się ogromną popularnością, więc nic dziwnego, że Sony rozwija ten obszar. Plany japońskiego giganta są bardzo ambitne, a do ich realizacji potrzeba dość sporego zespołu, który sprawnie się tym zajmie.

Zapoznaj się także z:

 

Kandydat na to stanowisko będzie musiał spełnić kilka wymagających warunków. Powinien mieć przynajmniej 10-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i dobrze rozumieć branżę gier przeznaczonych na PC, poza tym musi orientować się w usługach Cross Play i produkcjach dostosowanych do gry w chmurze.

Przypomnijmy, że do tej pory z PlayStation na komputery osobiste przeniesiono Horizon Zero Dawn, Days Gone czy God of War, który zdobył bardzo dobre recenzje. W najbliższym czasie mają się ukazać produkcje o Spider-Manie i Uncharted

Sony przenosi z PlayStation na PC gry, które już zdobyły wielu wielbicieli i są już na rynku przez dłuższy czas. Firma nie będzie wypuszczała na komputery osobiste swoich najnowszych produkcji. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/sony-playstation-pc-games-expansion/

Tagi: PlayStation, Sony, PC,
Komentarze (0):
Reklama