14°
0
dodano: 2020-08-27 22:55:02

ONL 2020 - Tak prezentuje się pełne demo z rozgrywki z Ratchet & Clank Rift Apart!

Autor: AnoX
Ratchet & Clank Rift Apart nie zabrakło podczas ONL 2020, gdzie Sony i Insomniac zademonstrowały pełny fragment z wersji demo nadciągającej gry na PS5.
 
Dotychczas mieliśmy przyjemność zobaczyć materiał ujawniający grę oraz mini fragmenty rozgrywki, będące wycinkami poszczególnych scen. Nasdtał jednak czas na pokazanie pełnego, nieprzerywanego dema.
 
Zapoznaj się także zONL 2020 - Star Wars Squadrons z nowiutkim zwiastunem! Premiera coraz bliżej...
 
Tytuł zmierzający na nową konsolę Sony nie doczekał się dotychczas ogłoszenia daty premiery, która może okazać się niezwykle ważna ww całościowym odbiorze urządzenia. O ile Microsoft ma większe problemy, o tyle uwaga i tak skierowana będzie na ten tytuł, w pełni korzystający z zalet PS5.
 
Efektowna grafika podkreśla zalety sprzętu, świetnie radzącego sobie z przejściami pomiędzy poszczególnymi segmentami. Tym razem jednak dźwięk nieco zawodził, pytanie czy możliwa była implementacja nowości w trakcie show.
 
Demko niestety dość mocno się bawi ze wstawkami, przez co niestety nie zawsze dostrzegalna jest głębia zmian. niemniej zabawa toczy się niemalże niepowstrzymanie. Sceny zachodzą po sobie w ramach tego samego, żyjącego świata.
 
Trzeba oddać Insomniac, że przez cały czas coś się dzieje, a gra nieźle bawi się nowymi rozwiązaniami. Niekiedy nieco brakuje stabilności, niemniej ta w pełnej wersji zostanie poprawiona. Mapy znacząco się zmieniają, a my siejemy potężny chaos z wieloma różnymi efektami broni oraz gadżetami. Różnica technologiczna jest widoczna i z pewnością nowy Ratchet ją podkreśli!
 
Rift Apart zagości w premierowym oknie PS5! Cokolwiek to znaczy...
 
Ratchet & Clank: Rift Apart nie ma daty premiery. Gra ma trafić na PlayStation 5.
 
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama