dodano: 2020-02-11 21:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Outriders z nowym, efektownym zwiastunem i... przesunięciem premiery!

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Outriders z nowym, efektownym zwiastunem i... przesunięciem premiery!
19°
0

Outriders polskiego studia People Can Fly oraz Square Enix doczekało się publikacji nowego, efektownego zwiastuna oraz... przesunięcia daty premiery o....
 
W dniu dzisiejszym w sieci pojawiły się nowy zwiastun, bazujący na animacji, mocnej muzyce oraz na zbudowaniu atmosfery, która ma towarzyszyć nam podczas wypraw do wyjątkowych światów. 
 
People Can Fly nowym materiałem ukazuje nam propozycję, która na pierwszy rzut oka mocno się kojarzy z serię Gears, w której przecież firma w przeszłości nieco dłubała ze swoim Judgment.
 
Mała, trzyosobowa drużyna, będzie się mierzyć z wielkimi potworami wszelkiej maści, które bez wątpienia dostarczą nam wiele emocji podczas zaciętych starć.
 
Florence, króciutka przygodówka, która zapadnie Wam w pamięć
 
Tym razem będziemy się mogli zapoznać z połączeniem RPG-a ze strzelanką pierwszoosobową. Wraz z własnym bohaterem ruszymy do walki w Enoch, gdzie ludzkość staje do walki o przetrwanie. My wyrwiemy się ze slamsów Pierwszgo Miasta, po czym rozpoczniemy wyjątkową historię.
 
Całe mnóstwo broni, przyjemny model strzelania, zestawy wyposażenia oraz spora ilość okazji do pokazania się z najlepszej strony. To wszystko razem składa się na Outriders, które uraczy nas.... no właśnie.
 
Niestety przy okazji nowego zwiastuna ujawniono nową datę premiery, którą nie jest już lato 2020 roku, ale okres przed świętami Bożego Narodzenia. W zasadzie po cichu gra przeskoczyła na premiery nowych konsol, co może okazać się zarówno potencjalnie świetnym jak i tragicznym ruchem. Pytanie czy PPF wraz ze Square przebić marketingowe maszyny konkurencji. 
 
Niemniej to także pokaz siły, która zostanie zweryfikowana za kilka miesięcy, o czym się przekonamy dopiero za jakiś czas.
 
Twórcy szykują na 13 lutego 2020 roku na godzinę 21:00 specjalną transmisję, podczas której będzie można zobaczyć oraz dowiedzieć się czegoś więcej na temat rozgrywki.
 
- To niezwykle ekscytujące, że w końcu mogliśmy ujawnić to nad czym pracowaliśmy przez ostatnie cztery lata - powiedział Bartek Kmita, game director w People Can Fly. - Outriders to nasza pierwsza gra od momentu opuszczenia Epic Games. Przeszliśmy spory proces od pomysłu, który zawsze chcieliśmy zrealizować, do najbardziej ambitnego projektu, jakie kiedykolwiek podjęliśmy się jako People Can Fly. - 
 
Outriders ma się ukazać w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia 2020 roku. Zapewne odbędzie się ona równolegle do premiery konsol Xbox X i PlayStation 5. Gra ukaże się także na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama