dodano: 2020-05-25 22:32:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Outriders doczeka się w czwartek pokazu, gra póki co zmierza dzielnie ku zaplanowanemu okresowi premiery!

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Outriders doczeka się w czwartek pokazu, gra póki co zmierza dzielnie ku zaplanowanemu okresowi premiery!
16°
0

Outriders, czyli najnowsza gra polskiego studia People Can Fly oraz wydawcy w postaci Square Enix doczeka się w czwartek pokazu rozgrywki, prace póki co bez opóźnienia...
 
Rodzimi twórcy szykują się do zaprezentowania nam swojej gry, która zapowiada się na jeden z ciekawszych projektów, który pojawi się na początku PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Już 28 maja od godziny 18:00 naszego czasu będziemy mogli ujrzeć co nieco z nadchodzącej strzelanki. 
 
Jaki będzie Kapitan Ameryka w Marvel's Avengers? Poza cechami klasycznymi nie zabraknie także fizycznego... zaskoczenia?
 
Jakiś czas temu odbyła się pierwsza prezentacja, jednakże twórcy oraz fani byli an tyle zadowoleni, że chcą kontynuować ten sposób pokazu oraz komunikacji, dzięki czemu czeka na nas spora dawka niespodzianek.
 
Najnowszy materiał skoncentrowany zostanie na przedstawieniu mroku oraz strachu wypełniającego świat przedstawiony, który będziemy podziwiać w pełnej wersji Outriders.
 
Nowe fragmenty rozgrywki, niewidziane dotychczas moce, głębsze ukazanie różnic pomiędzy klasami oraz nieco danych o wykonanych postępach, to wszystko razem ma zapewnić nam kolejne show, które będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Square Enix na Twitchu.
 
Nowe zapisy rozgrywki prezentujące dwie klasy postaci z Outriders
 
- Oczywiście na świecie jest trochę dziwnie i wszyscy staramy się dostosować się do sytuacji, najlepiej jak potrafimy. Priorytetowo potraktowaliśmy bezpieczeństwo naszych ludzi i przeszło 250 osób z naszego zespołu pracuje z domu i pozostaje zdrowa. Nadal ciężko pracujemy nad rozwojem Outriders i zmierzamy do premiery zaplanowanej na końcówkę 2020 roku - powiedział Bartek Kmita, dyrektor kreatywny w People Can Fly. - Po odwołaniu niektórych największych wydarzeń w branży gier w tym roku, szukaliśmy nowych sposobów udostępniania graczom informacji o Outriders. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przedstawiać nowe szczegóły tego, nad czym pracujemy od miesięcy, aż do momentu premiery Outriders. -
 
Outriders ma ukazać się w końcówce 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5Xbox Series X oraz na komputerach osobistych.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: outriders,
Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80