16°
0
dodano: 2020-10-19 10:43:28
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Overwatch 2 jednak faktycznie zagości w lutym? Pogłoski sugerują, że coś jest na rzeczy!

Autor: AnoX
Od pewnego czasu słuch zaginął po Overwatch 2, tymczasem nowe pogłoski sugerują, że premiera gry ma się faktycznie odbyć w lutym 2021 roku!
 
Blizzard w ostatnim czasie naprawdę mocno zamilkł, przesuwając jedynie premierę World of WarCraft Shadowlands. Jak się okazuje, być może jednak w lutym firma zachwyci.
 
Już jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o pogłoskach o premierze Overwatch 2 na BlizzConie 2021, nowe sugestie wskazują, że być może tytuł realnie może zadebiutować w tym okresie.
 
Metro, który wcześniej sugerował tego typu krok, tym razem doczekał się kolejnych wieści z obozu Blizzarda. Jak się okazuje podejmowane są działania ku takiej ewentualności.
 
 
Wykorzystując obecną sytuację zdecydowano się postawić na premierę-niespodzianką, już z resztą najpewniej nieudaną.
 
Pogłoski nowe, skupiają się na przeniesieniu kolejnego sezonu zawodów OWL na kwiecień 2021, tak aby mieć pewność, że całość odbędzie się po premierze drugiej odsłony.
 
 
Overwatch 2 nie ma daty premiery. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Najpewniej tytuł zagości także na PlayStation 5 oraz Xbox X.
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama