24°
0
dodano: 2020-09-13 23:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

People Can Fly zagości na Giełdzie Papierów Wartościowych? Spółka prowadzi prace przygotowawcze

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Zgodnie z najnowszymi dokonaniami People Can Fly może się przygotowywać do wejścia na parkiety Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka złożyła prospekt.
 
Jeden z największych producentów gier w Polsce powoli przygotowuje się nie tylko do premiery swojej nowej gry Outriders, ale także do zaliczenia debiutu na GPW, zmieniając swoje funkcjonowanie.
 
Zapoznaj się także z: Neyyah, przygodowa gra logiczna fantasy, w klimacie gier Myst, z mnóstwem nieliniowych łamigłówek. Premiera na platformie Steam
 
Spółka będąca drugim największym producencie zaraz po CD Projekt RED dotychczas podobnie jak Techland, nie była skłonna do wykonania tego typu kroku. Sytuacja jednak ulegnie zmianie, ponieważ złożono prospekt emisyjny do KNF.
 
PCF Group S.A. w ostatnich latach mocno się rozwinął, dysponując studiami studiami w Wielkiej Brytanii, w Polsce, włączając w to nowy zespół w Łodzi oraz zagraniczne zespoły w Nowym Yorku oraz Montrealu, planując mocne ich rozwinięcia.
 
Spółka zamierza w dalszym ciągu koncentrować się na produkowaniu gier z segmentu AAA, w chwili obecnej współpracując z największymi wydawcami na świecie. 
 
Outriders ma ukazać się w końcówce 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się pojawić w 2021 roku.
 

źródło: https://strefainwestorow.pl/artykuly/debiut-ipo/20200902/people-can-fly-prospekt-emisyjny

Komentarze (0):
Reklama
Reklama