dodano: 2022-09-23 22:00:01
ANDIOSPCNSHPS

Epic Games przygotował dla graczy z okazji świętowanie piątych urodzin Fortnite nowe zadania!

Gra: Fortnite
aktualności e-sport Epic Games przygotował dla graczy z okazji świętowanie piątych urodzin Fortnite nowe zadania!
Epic Games przygotował dla graczy z okazji świętowanie piątych urodzin Fortnite nowe zadania!
10°
0

Dwa dni temu Epic Games oficjalnie poinformował o już piątych urodzinach Fortnite, podczas których zostały wprowadzone nowe zadania, które gracze mogą ukończyć oraz pakiet pomniejszych niespodzianek z tej, wyjątkowej okazji!

Epic Games z okazji piątych urodzin Fortnite Battle Royale wprowadził dla graczy nowe wyzwania, quizy i pokaz Fotografii, które dostępne będą dla wszystkich od 23 września 2022 roku od godziny 15:00 czasu polskiego. To właśnie wtedy rozpocznie się wielkie święto sieciowego fenomenu!

Zapoznaj się z:

 

W trakcie trwania obchodów urodzin, podczas rozgrywania gry za podziękowanie kierowcy busa za rzucenie was w ulubione miejsce na mapie możecie znaleźć prezent urodzinowy oraz tort urodzinowy wraz z bardzo dobrymi łupami i powracającymi balonami. 

Dzięki użyciu powracających przedmiotów pomogą wam one w ukończeniu zadań dostępnych od 15:00 23 września do godziny 15:00 27 września. Za wykonanie wszystkich zadań gracze mogą otrzymać nowy plecak Tortfetti, kilof Urodzinowe Kawałki oraz emotkę Tort Ogniowy. 

Dodatkowo dostępny jest również Quiz na temat Fortnite oraz możliwość wykonywania zrzutów ekranu gry, z których najlepsze zostaną wyłonione na blogu Epic Games o godzinie 16:00 7 października.

Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5Xbox Series X i Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/celebrate-fortnite-battle-royales-5th-birthday-with-new-quests-and-fortography?sessionInvalidated=true

Komentarze (0):
Reklama