dodano: 2020-04-06 12:20:01
PS4PS4 PRO

Pierwsze oceny Final Fantasy VII Remake potwierdzają, że warto było?

Autor: AnoX
Gra: Final Fantasy VII Remake
Tagi: Final Fantasy VII Remake,final fantasy 7 remake,oceny,square,square enix,enix,recenzje,opinie,wrażenia
Pierwsze oceny Final Fantasy VII Remake potwierdzają, że warto było?
12°
0

Pierwsze oceny Final Fantasy VII Remake zostały dzisiaj opublikowane za sprawą zakończenia się embargo i wiemy już czy warto było czekać!
 
Square Enix po wielu, wielu latach czekać w końcu wypuściło odświeżenie swojego wielkiego hitu, który absolutnie rozkochał w sobie posiadaczy pierwszego PlayStation 4.
 
W 2020 roku, już na PlayStation 4, wielu graczy będzie mogło powrócić do swojej gry młodości lub po raz pierwszy się z nią zapoznać w znakomitej oprawie wizualnej.
 
Pierwsze oceny oraz recenzje Final Fantasy 7 Remake potwierdzają, że zdecydowanie warto było czekać, ponieważ średnia ocen kształtuje się na poziomie 85/100, a poziom poleceń to wysokie 91%.
 
Zbrojone Zombie? One faktycznie mogą trafić do Resident Evil 8!
 
Pierwsze oceny Final Fantasy VII Remake (za opencritic):
 
  • 100/100 - Cultured Vultures, TheSixthAxis, GameSpew, PlayStation LifeStyle,
  • 90/100 - Saudi Gamer, Easy Allies, Destructoid, Hobby Consolas, Press Startm God is a Geek, Shacknews, PlayStation Universe, AusGamers,
  • 85/100 - True Gaming,
  • 80/100 - Metro GameCentral, IGN, Explosion Network, Tech Advisor, Digitally Downloaded, Critic Hit, Stevivor, RPG Site, Gameblog, Push Square,
  • 70/100 - USgamer,
  • 60/100 - Telegraph, EGM.
 
[Komentarz redaktora] Zarówno starsi jak i młodsi będą mogli już od 10 kwietnia zapoznać się z opowieścią, co odbywa się w imponującej wręcz oprawie wizualnej. Takie powroty chciałoby się obserwować za każdym razem, ponieważ nie brakuje tutaj serca włożonego w każdy element.
 
Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku na PlayStation 4.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama