dodano: 2021-06-10 12:50:01

Pioner - mamy pierwszy pokaz walki z postapokaliptycznej strzelanki

Pioner - mamy pierwszy pokaz walki z postapokaliptycznej strzelanki
12°
0

Pioner to rosyjski survivalowy MMOFPS w mocno radzieckiej estetyce, który właśnie otrzymał swój trailer ze scenami walki. Przed nami dużo różnorodnych broni i dynamiczna rozgrywka.

Rosyjska produkcja studia GFA Games to ciekawa postapokaliptyczna wizja inspirowana grą S.T.A.L.K.E.R. z perspektywy pierwszoosobowej. Produkcja łączy w sobie kilka gatunków, dostajemy produkcję MMOFPS plus Survival. Akcja toczy się na radzieckiej wyspie oddzielonej od świata przez pewną anomalię stworzonej przez człowieka, na której gracze muszą walczyć o przetrwanie.

Niedawno pojawił się trailer, który po raz pierwszy pokazuje jak będzie wyglądać walka i modyfikacje broni w grze.

Jak widać gra zapowiada się ciekawie, nie dostaniemy bowiem typowego powolnego i mozolnego survivalu, a raczej szybką i dynamiczną strzelankę. Równie dynamiczne jest zarządzanie ekwipunkiem i wybór oraz modyfikacja broni.

Twórcy tytułu postawili na szybkość i prostotę. Nie będzie skomplikowanych mechanik, za to mnogość wyboru broni i modyfikacji, które będzie można wytwarzać praktycznie ze wszystkich elementów dostępnych w grze. 

Zobacz także: Assassin's Creed Valhalla Meteor zabierze graczy do Afryki?

Jako, że akcja dzieje się na wyspie otoczonej anomalią, występują mutanty, Jako, że występują mutanty, dostajemy specjalne energetyczne modyfikacje, które działają na potwory, lecz na ludzi już nie, więc ponownie liczy się szybkość działania.

Sowiecki klimat przeżywa prawdziwy renesans, wśród innych tytułów jak Escape from Tarkov, Metro Exodus czy Stalker 2 to kolejny tytuł o tej estetyce, kolejny jednak, który zapowiada się bardzo ciekawie. 

Obecnie oczekuje się, że Pioner pojawi się w jakiejś formie na PC w pierwszym kwartale 2022 roku.

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama