dodano: 2021-06-10 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Assassin's Creed Valhalla Meteor zabierze graczy do Afryki?

Autor: AnoX
Assassin's Creed Valhalla Meteor zabierze graczy do Afryki?
22°
0

W sieci pojawiły się nowe sugestie dotyczące Assassin's Creed Valhalla Meteor, czyli tajemniczego ponoć powstającego trzeciego rozszerzenia. Co może szykować dla nas Ubisoft?

Ubi może trzymać w tajemnicy kolejne wielkie rozszerzenie do hitowego Assassin's Creed Valhalla, tymczasem w internecie pojawiają się kolejne sugestie dotyczące możliwego Meteor.

Zapoznaj się również z: Call of Duty Vanguard - nowe szczegóły i możliwa premiera

Po krótce przypomnijmy, otóż jakiś czas temu w plikach gry odnaleziono tajemnicze określenie Meteor, które wskazywało na rozwinięcie pakietu dużych dodatków.

Jak się okazuje być może po przygodach w Irlandii oraz Francji, rozszerzenie nowej odsłony serii Assassin's Creed zabierze graczy... do Afryki Północnej!

Ponoć nad dodatkiem pracuje Ubisoft Bułgaria, które przy okazji ma szykować w ramach tego dodatku także wyprawę do Muspelheimu, który znany jest jako kraina ognia w mitologii nordyckiej.

Assassin's Creed Valhalla ukazał się 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X oraz Google Stadia. Gra dostępna jest w abonamencie Ubisoft+. Produkcja zadomowiła się również 12 listopada 2020 roku (w Polsce 19 listopada 2020 roku) na PlayStation 5.

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama