dodano: 2022-11-24 06:05:01
aktualności news Gry i sprzęt od PlayStation został solidnie przeceniony

Gry i sprzęt od PlayStation został solidnie przeceniony na Black Friday 2022! Co możemy zgarnąć w niższych cenach?

Gry i sprzęt od PlayStation został solidnie przeceniony na Black Friday 2022! Co możemy zgarnąć w niższych cenach?
21°
0

Wyprzedaż PlayStation Black Friday 2022 wystartowała, a co za tym idzie, możemy się zapoznać z szeregiem zniżek, rabatów oraz promocji obejmujących pady, słuchawki czy wersje pudełkowe licznych, hitowych gier z ostatnich miesięcy oraz lat. Co możemy zgarnąć w niższych cenach?

PlayStation Black Friday 2022 - Co przeceniono?

Sony Interactive Entertainment zdecydowało się przecenić szereg swoich produktów, obejmujących zarówno sprzęt, jak również i gry w wersji pudełkowej, zapewniającej szereg atrakcyjnych rabatów. To wszystko razem sprawia, że rozszerzyć możemy swoje zasoby za mniejszą cenę.

Przeczytaj też: Na PlayStation Store wystartowała nowa wyprzedaż na Bestsellery z okazji nadchodzącego Black Friday 2022!

W ten też sposób naszą bibliotekę możemy uzupełnić na przykład o Ghost of Tsushima, które zgarniemy za wydające się wręcz śmieszne jak na tę jakość 39 złotych. Więcej za zapłacimy za Days Gone czy za Spider-Mana od Insomniac Games.

Nie zabrakło także miejsca na specjalne zniżki obejmujące ostatnie hity, takie jak Demon's Souls Remake, ostatniego Ratcheta & Clanka czy Returnal, dostępne za 189 złotych, czyli połowę ceny premierowej, przekraczającej obecnie grubo 300 złotych.

Przecenione gry w ramach PlayStation Black Friday 2022

Do kiedy potrwa akcja PlayStation Black Friday 2022?

Wielka wyprzedaż PlayStation na Black Friday 2022 zakończy się 28 listopada 2022 roku.

Strona promocji

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama