dodano: 2022-03-23 10:10:01
PCNSHPSXBOX

PLITCH już w pełnej wersji w Polsce, ujawniono Haunted House Renovator, Wreckfest z datą premiery na Switcha - Krótkie Info

aktualności news PLITCH już w pełnej wersji w Polsce, ujawniono Haunted
PLITCH już w pełnej wersji w Polsce, ujawniono Haunted House Renovator, Wreckfest z datą premiery na Switcha - Krótkie Info
15°
0

PLITCH już w pełnej wersji w Polsce, ujawniono Haunted House Renovator, Wreckfest z datą premiery na Switcha. Więcej w Krótkie Info!

Platforma z legalnymi kodami ułatwiającymi rozgrywkę PLITCH oficjalnie doczekała się wsparcia pełnego polskiego interfejsu oraz wsparcia płatności poprzez Przelewy24.

 

Chernobylite doczekało się wprowadzenia nowego DLC, poprzez którego sprzedaż The Farm 51 chce wesprzeć Ukrainę poprzez organizacje Pure Heart oraz Children for Peace.

Myślimy codziennie o potrzebach Ukraińców w związku z ogromem bestialstwa do jakiego dopuszcza się rosyjski agresor. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć ofiary tej wojny za pośrednictwem fundacji Pure Heart. Zarówno my jako studio The Farm 51 oraz nasz wydawca All in! Games będziemy wspierać fundację długofalowo środkami ze sprzedaży tego cyfrowego zestawu tak, żeby pomóc w odbudowie zniszczonych miast, społeczności i jaśniejszej przyszłości dla Ukrainy. - Powiedział Dyrektor Kreatywny The Farm 51 Wojciech Pazdur.

 

Wreckfest doczekało się zapowiedzi premiery na konsolce Nintendo Switch, co ma nastąpić już 21 marca tego roku.

 

Zapraszamy również do tego wpisu: Medalion Szkoły Rysia, czyli co jeszcze wiemy o kolejnym Wiedźminie?

 

Haunted House Renovator to kolejny projekt zapowiedziany przez polskie studio Image Power, które tym razem zabrać ma graczy w przyszłym roku do pracy z odnawianiem nawiedzonych domów!

 

Cherrypick Games ogłosiło, że dokonany został odpis należności od Kuu Hubb Oy na kwotę wynoszącą przeszło 9 milionów złotych. Warszawskie studio ogłosiło zawarcie cesji na wierzytelność, planując nieco zmienić swoje dotychczasowe podejście.

 

Craft Hero oficjalnie ma trafić do Wczesnego Dostępu już 1 kwietnia 2022 roku w cenie zaledwie 5 dolarów amerykańskich.

 

Zapoznaj się także z: Wiosenna Wyprzedaż na GOG-u - Festiwal Gier GOG, właśnie się rozpoczęła! Co w ofercie?

 

Coromon doczekało się wprowadzenia sporej dawki nowości obejmującej opcje dostępności, zapisumiędzyplatformowego czy wprowadzenia trybu wieloosobowego.

 

Bare Butt Boxing doczekało się zapowiedzi Wczesnego Dostępu, który ma być gotowy w czwartym kwartale bieżącego roku na komputerach osobistych. Premiera pełnej wersji odbędzie się za rok.

 

MOTHERGUNSHIP: FORGE doczekało się zapowiedzi meldunku z nowościami na Meta Quest 2, co nastąpić ma 16 czerwca bieżącego roku.

 

Przeczytaj też:

 

Goblins of Elderstone doczekało się startu beta testów, dzięki którym gracze mogą się zapoznać z grą, a twórcy mogą otrzymać pakiet informacji oraz uwag.

 

Starship Troopers - Terran Command doczekało się opóźnienia premiery, która ma się odbyć dopiero 16 czerwca 2022 roku.

 

The Galactic Junkers doczekało się startu kampanii na Kickstarterze, gdzie gracze mogą się zapoznać z tym kooperacyjnym projektem w kosmicznej przestrzeni.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama