dodano: 2020-11-12 06:00:01
PCPS5

Pojawiła się rzekoma data debiutu DEATHLOOP! Wyciek na PlayStation Store sugeruje okres wiosenny!

Autor: AnoX
Gra: DEATHLOOP
19°
0
Pojawiła się rzekoma data debiutu DEATHLOOP! Wyciek na PlayStation Store sugeruje okres wiosenny!
Arkane Studios być może właśnie wpadło w kłopoty związane z ogłoszeniem daty debiutu nadchodzącej gry DEATHLOOP. Jaki termin pojawił się w PlayStation Store?
 
Sony mogło zepsuć niespodzianek oraz plany swojego partnera, który przecież zapewnił gigantowi ekskluzywność, ponieważ to właśnie na ich PlayStation Store pojawiła się data premiery DEATHLOOP.
 
 
W sklepie Sony pojawiła się wersja Deluxe, która ma ukarać się na rynku 21 maja 2021 roku, zatem w ciągu najbliższych miesięcy możemy się spodziewać debiutu kolejnego tytułu znanego i cenionego studia.
 
Odkrycie odbyło się w Nowej Zelandii, a w kolejnych sferach świata okres ten również widniał. Pytanie brzmi czy faktycznie taki termin będzie faktycznym czy jest to jedynie błąd.
 
deathloop-pogloski-o-dacie-1
 
Na uwadze warto także mieć fakt, że być może sytuacja na świecie odciśnie negatywne piętno na pracach nad tytułem. Te z resztą dotykają wiele projektó w tym nawet tak duże jak Assassin's Creed Valhalla oraz Cyberpunk 2077.
 
DEATHLOOP ma się ukazać w drugim kwartale 2021 roku. Gra zagości na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5.
 

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/rumour_ps5s_deathloop_starts_over_on_21st_may https://store.playstation.com/en-nz/product/EP1003-PPSA01670_00-DE1CS1DLOOPPREST

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama