dodano: 2019-04-20 21:30:03

Polska gra Spuds Unearthed poszukuje wsparcia na IndieGoGo

Autor: AnoX
20°
0
Polska gra Spuds Unearthed poszukuje wsparcia na IndieGoGo
Polska gra Spuds Unearthed rozpoczęła swoją kampanię na platformie IndieGoGo, gdzie gracze mogą dołożyć się do projektu gry. Co może nam zaoferować?
 
Polskie studio Gamedust poszukuje dodatkowego wsparcia, które pozwoli wydać ich najnowszy projekt Spuds Unearhed także na PlayStation 4 z PlayStation VR.
 
Gra od początku roku dostępna jest na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu na Steam, gdzie gracze już mogą się zapoznać z częścią mechanik.
 
Akcja crowdfundingowa zapewnić może także dodatek pokroju kampanii dla pojedynczego gracza, która zwieńczy całe doświadczenie z ziemniakami w roli głównej.
 
 
Piotr Jaworski, CEO Gamedust, powiedział: - Wierzymy, że Spuds Unearthed zapewnia prawdziwie unikalną mieszankę projektowania ukierunkowanego na VR, bezproblemową obsługę użytkownika i świat pełen zwariowanych ziemniaków walczących o własny kawałek ziemi. Rozpoczynamy naszą kampanię Indiegogo, aby pomóc nam przenieść grę na PSVR i pomóc nam osiągnąć pełną wizję Spuds Unearthed, w tym pełną kampanię dla jednego gracza. Chcielibyśmy usłyszeć opinie naszych kibiców na ostatnim etapie rozwoju gry, aby stworzyć coś, co może być podtrzymywane przez długi czas, dla obecnych i przyszłych graczy. -
 
Spuds Unearthed ukaże się na PlayStation VR w trzecim kwartale 2019 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama