dodano: 2020-03-04 19:00:01
PC

Growe aukcje magazynowe? Polskie Barn Finders potrzebuje wsparcia!

Autor: AnoX
Growe aukcje magazynowe? Polskie Barn Finders potrzebuje wsparcia!
24°
0

Barn Finders to nowa polska gra, która poszukuje wsparcia graczy na platformie Kickstarter, gdzie wesprzeć można tytuł o aukcjach magazynowych w Ammeryce!
 
Duality Games wraz ze swoim wydawcą w postaci PlayWay S.A. wypuściły kampanię na Kickstarterze swojego najnowszego projektu - Barn Finders, dzięki któremu będziemy mogli zająć się handlem w aukcjach magazynowych.
 
W alternatywnej Ammeryce będziemy mogli stać się jednemy z wielu szczęściarzy, którzy pewnego dnia postanowili zająć się handelem i... idzie im naprawdę dobrze!
 
Nasza przygoda rozpocznie się od pustych stodów bez pozytywnych wizji na przyszłość, po czym zabierzemy się za prosty handel, dzięki któremu będziemy mogli uzyskać środki na inwestycje.
 
Produkcja umożliwi nam nie tylko klasyczną wymianę towarów, ale także umożliwi nam wziąć udział w przetargach w ciemno, starając się przechytrzyć naszą konkurencję w wielu miejscach.
 
Europa Universalis IV doczeka się kolejnego dodatku - Emperor!
 
Z resztą, już teraz wiemy że czeka nas przygoda w starej bazie wojskowej oraz w piekielnie dotychczas strzeżonej, mega tajnej bazy wielkiej firmy MIKKO, która prowadziła tam tajemnicze eksperymenty i badania.
 
Pamietać musimy o tym, że fart nie będzie się nas twardo trzymał, w związku z czym nie zawsze wyjdziemy chociażby na zero, a zostać z nim możemy równie łatwo oraz szybko.
 
W dniu dzisiejszym wystartowała kampania na Kickstarterze, która potrwa 30 dni w trakcie których twórcy i wydawca będą się starali uzyskać 7,488 dolarów ameykańskich. W chwili obecnej przeszło 1,6 jest już zdobyte!
 
Dzięki środkom możliwe będzie dopracowanie trybu fabularnego, ulepszone zostaną mapy oraz wprowadzone zostaną 3 duże wydarzenia Bid Wars, podczas których poczujemy się niczym w programach TV!
 
Rzecz jasna będziemy mogli uzyskać także więcej opcji zmiany wyglądu (13 tys.), katalog przedmiotów firmy MIKKO (15 tys.), pojawić się mogą klienci sprzedający towary (20 tys.) oraz kolejna Bid Wars za 30 tys. dolarów.

W chwili obecnej zapewnione jest 12 miejscówek, możliwość otwarcia własnego biznesu, warsztatu MIKKO, wprowadzony został system ulepszeń oraz mini-gierki angażujące nas podczas aukcji.
 
[Komentarz redaktora] Produkcja na papierze prezentuje się interesująco i w dość specyficzny sposób starają się przyciągnąć naszą uwagę ku nietypowym formom handlu oraz zarobku, których w naszym regionie się nie spotyka się prawie w ogóle.
 
Barn Finders ma się ukazać w pierwszej połowie 2020 roku.
 
Kampania na Kickstarterze
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama