dodano: 2020-04-11 07:10:02

Porównanie DualSense do poprzedników, działanie mikrofonu i...

Autor: AnoX
Porównanie DualSense do poprzedników, działanie mikrofonu i...
31°
0

W sieci pojawił się nowe wskazówki i informacje o DualSense. Ja wypada pad do PS5 na tle poprzedników? Co z mikrofonem? Jaka jest opinia Pete'a Hinesa?
 
Wielu graczy wciąż mocno wypatruje nowych informacji dotyczących kontrolera DualSense, tymczasem w sieci pojawiły się nowe wskazania oraz informacje dotyczące mikrofonu w nowym padzie.
 
Ten ma być oczywiście wbudowany o czym wspominaliśmy, jednakże nie wiedzieliśmy dotychczas jak on działa. Otóż wiemy już, że całość bazuje na mechanice rozponawania naszego głosu, tak aby móc go jak najdokładniej śledzić, jednocześnie zagłuszając otoczenie.
 
FIFA 20 - EA zaprasza do turnieju Stay Home. Play together!
 
Rozwiązanie to jest w chwili obecnej dostępne w wielu słuchawkach, jednakże tym razem musi być ona na tyle dokładna i rozbudowana, aby ze specyficznej pozycji odpowiednio działać.
 
DualSense doczekało się potwierdzenia, co można już było dostrzec, że nie zabraknie klasycznego złącza jack 3,5 mm.
 
 
Pete Hines z Bethesdy na szybko podzielił się swoimi ogólnymi wrażeniami, które w dużej mierze koncentrują się na haptycznych wibracjach oraz dostosowujących się triggerach, dzięki którym twórcy gier mają mieć okazję do pobawienia się zupełnie nowymi doświadczeniami dla graczy. Wykorzystanie tych technoogii ma być jedną z największych różnic pomiędzy generacjami ostatnich lat.
 
Przy okazji stwierdził, że po przesiadce z DualShocka 4 na DualSense i z powrotem stwierdził, że zdecydowanie woli korzystać z tego długiego, praktycznie zapominając o poprzedniku. Nie znajdziemy w tej opinii wskazania czy znajdziemy wsteczną kompatybilność, jednakże ta w dziedzinie kontrolera była już wielokrotnie wspominana w przeszłości. 
 
 
 
 
Ponadto serwis IGN przedstawił którą animację przedstawiającą po krótce jak na przestrzeni lat i wersji zmieniały się pady w konsolach PlayStation. To kolejny dowodów na to jak obecna i kolejna generacja okazują się rewolucyjne pod względem kontrolera dla Sony.
 
 
 
Wszystkie informacje o DualSense znajdziecie w dedykowanym wpisie na naszych łamach.

źródło: cogconnected.com/2020/04/dualsense-mic-identifies-gamers-voice/ | cogconnected.com/2020/04/pete-hines-bethesda-dualsense/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama