dodano: 2020-06-26 20:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Poznaliśmy datę nowego Outriders Broadcast! Transmisja Poza granice odbędzie się już...

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Poznaliśmy datę nowego Outriders Broadcast! Transmisja Poza granice odbędzie się już...
13°
0

Square Enix oraz People Can Fly poinformowały kiedy odbędzie się kolejny materiał z serii Outriders Broadcast, zatytułowany tym razem jako Poza granice.
 
Polskie studio i znany wydawca oficjalnie ogłosiły datę swojego kolejnego wydarzenia, dzięki któremu będziemy się mogli dowiedzieć czegoś więcej na temat rozgrywki i jej poszczególnych aspektów.
 
Nowy Outriders Broadcast wystartuje 2 lipca od godziny 18:00 kiedy to będziemy mogli ujrzeć zupełnie nowe fragmenty zabawy, lepiej poznamy świat przedstawiony oraz interesujące mechaniki.
 
Poza granice ma się skupić na nowych obszarach, pojawią się informacje o mechanice gry oraz szczegółowo zaprezentowana zostanie postać klasy piromanty, posługującego się oczywiście ogniem.
 
Przez kolejny tydzień na Epic Games Store AER Memories of Old oraz Stranger Things 3: The Game w darmowej wersji
 
- Stworzyliśmy wciągający świat gry z graczem w samym jego centrum. Odciśniesz swoje piętno na świecie OUTRIDERS, a twoje działania i osiągnięcia zostaną docenione przez mieszkańców miast i osad Enocha. Twoja podróż przez dzikie granice świata, który ewoluował, by zabijać Ludzkość, będzie epicką opowieścią o potędze, odkryciu i cenie, jaką płacimy, aby sięgać poza horyzont - powiedział Bartek Kmita, dyrektor kreatywny People Can Fly. - Nie możemy się doczekać, aby dać graczom lepszy spojrzenie na kampanię, zadania poboczne i dodatkową zawartość. Na pewno na graczy będzie czekać wiele do zrobienia OUTRIDERS, niezależnie od tego, czy grają sami, czy w trybie współpracy. -
 
Outriders Broadcast Poza granice odbędzie się 2 lipca 2020 roku o godzinie 18:00 za pośrednictwem platform Twitch i YouTube.
 
Outriders ma ukazać się w końcówce 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych.
 
 
 
 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama