dodano: 2020-06-19 02:10:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

EAPL 2020 - Poznaliśmy FIFA 21, która wnosi wiele nowego za sprawą konsol PlayStation 5 i Xbox Series X?

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
47°
0
EAPL 2020 - Poznaliśmy FIFA 21, która wnosi wiele nowego za sprawą konsol PlayStation 5 i Xbox Series X?
FIFA 21 to jeden z najważniejszych tytułów dla całego Electronic Arts, wobec czego tym bardziej warto zobaczyć co pokazano na EA Play Live 2020!
 
Firma niemalże nie ma czego jeszcze przejmować, wobec czego nikogo nie dziwi, że najwięcej czasu zdecydowano się poświęcić na pokaz zmian wynikających z wielkich mocy obliczeniowych PlayStation 5 oraz Xbox Series X.
 
Gdy wydawało się, że Electronic Arts zademonstruje nam konkretne materiały z gry to... no właśnie. Nagle błyskawicznie przeszła całość do kwestii silnika i jego wykorzystania.
 
Grę ujrzeliśmy w ramach podcinanego wideo ukazującego animacje, kibiców, atmosferę oraz przebitki z Maddena 21, który także nie doczekał się konkretów...
 
Wiemy, że tytuł jest, widać małe postępy w szczegółach graficzne, ale poza tym to tak naprawdę nie zaoferowano fanom nic.... Mbappe z Paris Saint Germain wydaje się być tym razem twarzą, choć nie zabrakło także Van Dijka oraz Hazarda, znanych z growej strony z okładek FIFA 20FIFA 20: Edycja Mistrzowska (Champions Edition).
 
Gra tradycyjnie doczeka się dwóch wersji obejmujących dwie generacje.
 
 
 
FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama