dodano: 2020-03-27 22:20:01
PCPS4PS4 PRO

Predator Hunting Grounds już od dziś z próbnym weekendem na PC i PS4

Autor: AnoX
Predator Hunting Grounds już od dziś z próbnym weekendem na PC i PS4
29°
0

Predator Hunting Grounds doczekało się dzisiaj startu próbnego weekendu, dzięki czemu gracze mogą już się zapoznać z walką z/lub jako tytułowy łowca.
 
Najnowsza propozycja IllFonic i Sony Interactive Entertainment zapraszają do próbnego weekendu, który dziś oficjalnie wystartował i zapewnia nam okazję do walki z lub jako najsłynniejszy łowca z kosmosu.
 
Możemy stanąć jako jeden z czterech żołnierzy lub potężny Predator, który pomimo pewnej przewagi nie może sobie pozwolić na bezpośrednią konfrontację w przeciwieństwie do Jasona z Piątku Trzynastego.
 
PEGI - Czym jest? Co oznacza? Szczegóły oznaczeń w grach!
 
Zanim nastąpi premiera 24 kwietnia, będziemy mogli stanąć do rywalizacji i własnego testowania rozgrywki z obu perspektyw. Z jednej strony będziemy się starali współpracować z drugiej jednak czekają na nas samotne łowy.
 
Posiadacze PlayStation 4 będą mogli sprawdzić zabawę z abonamentem PlayStation Plus, którzy będą mogli rywalizować z posiadaczami komputerów za sprawą cross-play'u.
 
Gęsta dżungla stanowi dla nas pole walki, w której będziemy musieli zrealizować swoje cele, jednocześnie starając się osiągnąć określone cele. Po dwóch stronach barykady czekają na nas interesujące doznania.
 
Dotychczasowe materiały nie satysfakcjonowały graczy, jednakże być może ten test przekona większe grono graczy, którzy zdecydują się jednak zakupić ten tytuł, aby upolować kręgosłupy cyfrowych żołnierzy!
 
Predator Hunting Grounds ukaże się 24 kwietnia 2020 roku na PS4 i PC.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama