dodano: 2022-03-02 11:50:01
PC

Preludium GhostWire Tokyo za darmo, ELEX 2 zadebiutowało, a Acer osiągnął bardzo dobre wyniki sprzedaży PC-tów - Krótkie Info

aktualności news Preludium GhostWire Tokyo za darmo, ELEX 2 zadebiutowało
Preludium GhostWire Tokyo za darmo, ELEX 2 zadebiutowało, a Acer osiągnął bardzo dobre wyniki sprzedaży PC-tów - Krótkie Info
17°
0

Preludium GhostWire Tokyo za darmo, ELEX 2 zadebiutowało, a Acer osiągnął bardzo dobre wyniki sprzedaży PC-tów. Więcej w Krótkie Info!

Tango Gameworks wraz z Bethesdą zdecydowały się udostępnić na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 darmową powieść wizualną Preludium, stanowiącą świetny wstęp przed premierą Ghostwire Tokyo. Premiera komiksu pojawi się 8 marca bieżącego roku.

 

ELEX 2 oficjalnie wczoraj zadebiutował na rynku, oferując graczom kolejne doznania z rąk znanego niemieckiego studia Piranha Bytes.

 

Acer zgodnie z raportem GfK sprzedał niemalże 10 tysięcy sztuk uzyskał w 2021 roku niemalże 18% udziału rynku growych komputerów osobistych i to w okresie problemów z dostępnością procesorów nowej generacji Intela.

Miniony rok był dla nas rekordowy w kontekście sprzedaży desktopów dla graczy. Co piąty sprzedany gamingowy pecet nosił logo Acer lub Predator, co jest dowodem ogromnego zaufania wśród tych odbiorców i najlepiej świadczy o jakości naszych produktów. Na naszym rodzimym rynku, zdominowanym przez lokalnych producentów, gdzie dla wielu zapalonych geeków liczą się przede wszystkim komputery składane samodzielnie, gotowe rozwiązania nie miały łatwo. Jednak w ostatnich latach, ze względu na utrudniony dostęp do komponentów i podzespołów, nawet ci najbardziej zapaleni gracze coraz chętniej wybierają gotowe rozwiązania. Dzięki bliskiej kooperacji z naszym teamem z regionu EMEA mogliśmy odpowiedzieć świetną dostępnością urządzeń u naszych partnerów handlowych. To z kolei pozwoliło sprostać wysokiemu zapotrzebowaniu graczy na sprzęt. - wyjaśnia ekspert, Karol Szudzik, Gaming Business Manager w Acer Polska.

 

Zapoznaj się również z: 

 

Megaquarium doczekało się wczoraj wieczorem wypuszczenia rozwinięcia Freshwater Frenzy na konsolach, gdzie zaliczono kilka miesięcy temu opóźnienie debiutu.

 

Battle Cry of Freedom po dziesięciu latach produkcji ostatecznie zadebiutowało na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z efektem długich prac studia Flying Squirrel Entertainment.

 

Firma Sonos oficjalnie poinformowała, że udostępnia od 15 marca swoje nowe urządzenie Roam SL, uniwersalny głośnik dostępny w cenie 819 złotych.

 

Zapraszamy też do: recenzją A4Tech Bloody X5 MAX Stone Black - Najlepszej myszki tego producenta

 

Cat Cafe Manager to nadchodząca na 14 kwietnie bieżącego roku gra studia Roost Games oraz wydawcy Freedom Games.

 

RedDeer.Gaes poinformowało, że przeznaczy 100% przychodów ze sprzedaży gry Cyber Protocol na pomoc mieszkańcom Ukrainy uciekającym od działań wojennych.

 

JANITOR BLEEDS to nowy niezależny horror, który już 7 kwietnia tego roku ma zagościć na komputerach osobistych.

 

Przeczytaj też: 

 

Bloober Team zostało nagrodzone za grę The Medium, za co twórcy otrzymali dwie nagrody: OUTSTANDING Game, Original Adventure i OUTSTANDING Original Dramatic Score.

 

Crumbling to nadchodząca gra figurkowa na gogle VR stawiająca na formułę roguelike'ową, doczekała się wprowadzenia darmowej wersji demonstracyjnej.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama