logo lubiegrac.pl

Anno 1800 Console Edition debiutuje wraz z darmowym tygodniem! Ten dostępny jest także dla oryginalnego wydania

aktualności news Anno 1800 Console Edition debiutuje wraz z darmowym tygodniem
Anno 1800 Console Edition debiutuje wraz z darmowym tygodniem! Ten dostępny jest także dla oryginalnego wydaniaWczoraj oficjalnie premierę zaliczyło Anno 1800 w wersji konsolowe Console Edition, co Ubisoft postanowił uczcić specjalny wydarzeniem! Strategię także w wydaniu PC-towym możemy przez tydzień sprawdzić zupełnie za darmo. Do kiedy trwa akcja?

Francuski producent oraz wydawca zdecydował się wypuścić kolejne wydanie swojej flagowej strategii, która jak wiemy, od niedawna sprzedaje się doskonale oraz cieszy się rekordowym wręcz zainteresowaniem graczy. Tych będzie coraz więcej, ponieważ z tytułem można się już zapoznać na kolejnych urządzeniach.

Zapoznaj się także z: Recenzja 1 sezonu Ród Smoka - Bardzo dobry powrót marki, która była bliska upadku na wiele lat...

Strategia niemieckiego oddziału koncentruje się na zarządzaniu, tworzeniem imponujących przemysłowych metropolii, kontrolą zasobów oraz sieci logistycznych, obejmujących liczne kolonie czy trudne relacje dyplomatyczne z innymi stronnictwami.

Tytuł doceniony na komputerach osobistych otrzyma także dostosowane doświadczenie oraz sterowanie, połączone z zaletami najnowszych urządzeń Sony oraz Microsoftu. To wszystko razem ma zapewnić doskonałe doświadczenia z zabawy.

Co jeszcze niezwykle ciekawe oraz warte odnotowania, autorzy zdecydowali się zorganizować specjalny, darmowy tydzień na wszystkich platformach, gdzie najnowszą strategię można sprawdzić do 23 marca włącznie. W sieci do sprzedaży trafił druga część ścieżki dźwiękowej, w ramach świętowania 25-lecia marki już 31 dnia tego miesiąca!

Konsolowe wydanie Anno 1800 - Console Edition ukazało się wczoraj, 16 marca 2022 roku na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia