dodano: 2021-05-02 16:00:02
PC

Premiera CryoFall - Gry survival od AtomicTorch Studio i Daedalic Entertainment

Autor: AnoX
Gra: CryoFall
Premiera CryoFall - Gry survival od AtomicTorch Studio i Daedalic Entertainment
20°
0

29 kwietnia odbyła się premiera CryoFall, nietypowej survivalowej propozycji AtomicTorch Studio i wydawcy Daedalic Entertainment.

Wieloosobowa gra survival RPG oficjalnie w miniony czwartek zagościła na rynek, w związku z czym już w pełnej wersji możemy wskoczyć w 

Opowieść w CryoFall

Gra nie posiada zasadniczej fabuły, tę na swój sposób kreują gracze poprzez swoje indywidualne oraz grupce historie wydarzeń, które odbywały się w cyfrowej przestrzeni. Nasz bohater ląduje na zapomnianej planecie, gdzie będzie podejmował próby przetrwania. Zagrożenie pojawia się zarówno z poziomu istot zamieszkujących jak i a może przede wszystkim od innych graczy.

Zapoznaj się również z: Filmy Spider-Man z uniwersum Marvela, pojawią się w ofercie streamingowej platformy Disney+, ale najpierw na Netflix

Czym jest CryoFall?

AtomicTorch Studio zdecydowało się postawić na MMO z dedykowanymi serwerami PvPeV oraz PvE, gdzie lądujemy w określonym miejscu, następnie próbujemy tam przetrwać od prostych kamieni i pozostałości, aż do ery kosmicznej z karabinami plazmowymi i mechami bojowymi.

Rozgrywka survival RPG oferuje nam szereg rzeczy do zbudowania, mechanik i systemów do odblokowania, regularny rozwój, masę broni, zbroi oraz wyposażenia, a także umiejętności od odkrycia i odblokowania. To od nas zależy jaką ścieżkę obierzemy, jaki kierunek nas interesuje, jak wykorzystamy teren oraz jak zmienimy swoją pozycję nie do poznania.

Premiera CryoFall

Premiera CryoFall odbyła się 29 kwietnia 2021 roku na komputerach osobistych w cenie 19,99 euro.

Zwiastun premierowy CryoFall

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama