dodano: 2021-05-14 01:25:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Wczoraj odbyła się premiera Gniew Druidów, najnowszego dodatku do Assassin's Creed Valhalla

Autor: AnoX
Wczoraj odbyła się premiera Gniew Druidów, najnowszego dodatku do Assassin's Creed Valhalla
21°
0

Wczoraj odbyła się premiera dodatku Gniew Druidów, który zabiera wielbicieli Assassin's Creed Valhalla do Irlandii! Co zdecydował się zaoferować Ubisoft? Co czeka śmiałków?

Francuski wydawca wprowadził do ostatniej części cyklu Assassin's Creed, zapewniając graczom kolejne doświadczenia na wyspach brytyjskich. Tym razem jednak wybierzemy się w podróż do zielonej Irlandii!

Dzieci Danu, druidzka sekta zadziwia wszystkich dokonując brutalnych mordów i ataków, wprowadzających wielkie zamieszanie. W tym wszystkim Eivor wpadnie do świata pełnego sekretów, mitów oraz fantastycznych istot.

Celtyccy królowie będą musieli połączyć siły, by móc powstrzymać nadchodzące zagrożenie, próbując jednocześnie dotrzeć do zaginionego kuzyna Barida. Irlandia jest jednak miejsce, gdzie nic nie wygląda w rzeczywistości tak pięknie jak w przypadku pierwszego wejrzenia....

Zapoznaj się również z: Znamy termin Guerrilla Collective 2021. W ramach imprezy odbędą się Showcase, Wholesome Direct i Black Voices in Gaming

Pierwsze fabularne rozszerzenie dodanie gaelickich królów, nową porcją zasobów, irlandzkie forty pierścieniowe do zdobycia, rozwijać będziemy mogli handel w Dublinie czy wykorzystamy nowe bronie pokroju zabójczych ostrzy czy sierpa.

Co ciekawe, z fabułą Gniewu Drudiów możemy się zapoznać nawet przed ukończeniem głównego wątku fabularnego AC Valhalli. Opowieść otwiera się po ukończeniu i wyborze jeden z pierwszych wątków fabularnych – Grantebridgescire lub Ledecestrescire. Rozszerzenie NIE wymaga żadnego poziomu rozwoju postaci.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutował 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X i Google Stadia. Gra dostępna jest w abonamencie producenta - Ubisoft+. Produkcja zadomowiła się również 12 listopada 2020 roku (w Polsce 19 listopada) na PlayStation 5.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama