dodano: 2020-05-05 06:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Prince of Persia 6/Dark Babylon coraz bliżej? Ubisoft wykonał krok...

Autor: AnoX
29°
0
Prince of Persia 6/Dark Babylon coraz bliżej? Ubisoft wykonał krok...
Najnowsze wieści ze Stanów Zjednoczonych wskazują na to, że Ubisoft nie chce zapomnieć o marce Prince of Persia za sprawą domeny o Prince of Persia 6!
 
Już od pewnego czasu w "okolicach" studió Ubisoftu pojawiają się pogłoski dotyczące prac nad kolejną odsłoną cyklu Prince of Persia. Nowe mogą jednak faktycznie podgrzać atmosferę.
 
Jak się okazuje francuski gigant zdecydował się zarejestrować domenę princeofpersia6.com co jest dość mocno zadziwiające. Dotychczas cykl nie był numerowany, zatem wykonanie takiego kroku mogłoby być jedynie blokowaniem osób próbujących się podszyć pod grę.
 
 
Na naszych łamach wspominaliśmy o plotkach dotycząchc rzekomego Prince of Persia Dark Babylon, mogącego być niezwykle ciekawym oraz nietypowym powrotem marki do życia.
 
Debiut na PlayStation 5Xbox X również mógłby stanowić ważny znak potwierdzający, że korporacja ma w planach urozmaicenie swojego portfolio, które dla części graczy mogło się przejść ze względu na swoją znaczną i coraz nudniejszą specyfikę.
 
Na ten moment niestety nie znamy planów Ubisoftu w związku z odwołaniem targów E3 2020, zatem ciężko jest nam domniemywać kiedy ewentualnie mogła by się odbyć oficjalna prezentacja projektu.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama