dodano: 2020-01-11 16:00:02
ANDIOSPC

Przebudzenie Galakronda, Przygoda do Hearthstone Wejście Smoków z datą

Autor: AnoX
Przebudzenie Galakronda, Przygoda do Hearthstone Wejście Smoków z datą
26°
0

Przebudzenie Galakronda, czyli Przygoda do Hearthstone Wejście Smoków doczekało się ogłoszenia daty premiery oraz informacji dotyczących formuły.
 
10 grudnia na rynku ukazał się dodatek Wejście Smoków opisywany już przez nas, jednakże jego pełna zawartość będzie nadciągać w najbliższych tygodniach. Już za lekko ponad tydzień będziemy mogli zapoznać się z nową Przygodą. 
 
Przebudzenie Galakronda będzie finałowym pojedynkiem pomiędzy Ligą Odkrywców, a Ligą Z.Ł.A. co odbędzie się w efektowny sposób. W ramach 24 potyczek możemy licyć na aż 35 nowych kart, dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza!
 
Historia z praojcem, gdzieś z boku toczyć siębedzie z... dwóch perspektyw. Co ciekawe, twócy zdecydowali się tym razem powrócić do klasycznej formuły, a co za tym idzie otrzymaamy szereg starć, w których korzystać będziemy ze zdefiniowanych talii.
 
Gatewalkers - Wrażenia z wersji alpha (rozgrywka samodzielna)
 
Od 21 stycznia będziemy mogli zapoznać się z początkiem opowieści podzielonym tak jak kolejne rozdziały po jednym dla każdej z frakcji. Całość złoży się z ośmiu etapów.
 
- Rok Smoka był dla Hearthstone wyjątkowo dynamicznym i ekscytującym okresem. Pojawiły się nowe rozszerzenia zmieniające metagrę, przedstawiliśmy epicką, rozwijaną przez cały rok opowieść, a częste aktualizacje i wprowadzane funkcje miały fundamentalny wpływ na ewolucję gry – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. - Przebudzenie Galakronda jest finałem godnym tej całorocznej opowieści i nie możemy się doczekać, aż oddamy go w ręce graczy. - 
 
Więcej informacji
 
Hearthstone: Wejście Smoków ukazało się 10 grudnia 2019 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama