dodano: 2020-05-20 16:20:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Jak wygląda przedsprzedaż Cyberpunk 2077 w Polsce? Dostępne wersje, gadżety, poradnik w super cenie oraz figurki V i Silverhanda

Autor: AnoX
Jak wygląda przedsprzedaż Cyberpunk 2077 w Polsce? Dostępne wersje, gadżety, poradnik w super cenie oraz figurki V i Silverhanda
102°
0

Cenega Polska oraz CD Projekt RED poinformowały o szczegółach przedsprzedaży Cyberpunk 2077 w Polsce. Jakie dostępne będą wersje oraz dodatki i gadżety?
 
Już od 12 czerwca 2020 roku wystartuje przedsprzedaż zestawów Cyberpunk 2077, które w zależności od miejsca zakupu zaoferują nam odmienną zawartość, w związku z czym warto dobrze się zaznajomić z tym gdzie i co otrzymamy.
 
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w salonach Empik gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Voodoo Boys;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Media Expert gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Valentinos;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Euro RTV AGD oraz Media Markt gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Maelstrom;
 
W wybranych sklepach Media Expert i Media Markt będziemy mogli cieszyć się darmowy plakatem gratis, warto pamiętać jednak o tym, że jest to oferta ograniczona ilością zapasów.
 
W wybranych sklepach internetowych otrzymamy w zestawienie oryginalny brelok, a w sklepie wydawcy (muve.pl) otrzymać będziemy mogli także steelbook Tiger Claws. Ta oferta dostępna jest także do wyczerpania zapasów.
 
Cyberpunk 2077 - Jakie korporacje, gangi oraz frakcje będą dostępne w rozgrywce?
 
Od dziś możemy zamówić premierowo nabyć oficjalne figurki oraz dedykowany, ładnie wydawany poradnik do gry w twardej oprawie w polskiej wersji językowej. W ostatnim wypadku mówimy o pierwszej tego typu sytuacji w Polsce z 360 stronami analiz ścieżek fabularnych, pobocznych zadań, nagród oraz zakończeń, nie wspominając o minigrach, wyzwaniach, przedmiotach do zebrania, sekretów oraz innego typu niespodzianek.
 
Twórcy i wydawcy zdecydowali, że to właśnie w Polsce poradnik będzie dostępny w najbardziej atrakcyjnej cenie na całym świecie, wynoszącej 99,99 złotych.
 
Figurki Johny'ego Silverhanda oraz V posiadają około 24 centymetry wysokości, na podstawie której znajdziemy logo słynnego zespołu z Night City - SAMURAI. 
 
Cyberpunk 2077 zaliczy swój debiut już 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jedna z kilku polskich firm obecnych właśnie na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20.
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Komentarze (0):
Reklama
Reklama