dodano: 2019-08-17 18:10:07
PC

Przygodówka Unlucky Seven zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Autor: agusia16
Przygodówka Unlucky Seven zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu
11°
0

Przygodówka Unlucky Seven z antropomorficznymi postaciami, motywami kanibalistycznymi i ciekawą grafiką zadebiutuje na Steam pod koniec sierpnia.
 
Unlucky Seven, klasyczna przygodówka o bardzo nietypowej fabule, zahaczającej o kanibalizm i absurdalność, stworzona przez niezależne Puzzling Dream, a wydana przez Ultimate Games S.A., Art Games otrzymała właśnie datę premiery. Gra zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam 30 sierpnia. W 2020 roku gra zadebiutuje także na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch
 
Unlucky Seven, przygodowa gra akcji o miłości i nienawiści
 
W grze wcielamy się w antropomorficzne postacie, a główną bohaterką jest Ellen, kobieta posiadająca grono przyjaciół walczących z problemami zbliżonymi do alkoholowych, ale dotyczącymi kanibalizmu. Pewnego dnia zamiast udać się na kolejny miting, wędrują na urodzinową imprezę do luksusowego motelu, gdzie właściciel przyrządził wyborną pasztetową z ludzkiego mięsa, co jedynie zaostrzyło jego apetyt, powodując tym samym, że impreza życia, stała się imprezą śmierci.
 
- Nasza nowa gra zabierze graczy na krwawą imprezę, jakiej jeszcze nie doświadczyli. Czeka na nich m.in. wiele abstrakcyjnych elementów, specyficzny humor i dużo emocji. Podobnie niekonwencjonalna jest nawiązująca do stylistyki retro oprawa graficzna, łącząca 3D i pixel art. Ważną rolę pełni też ścieżka dźwiękowa, którą skomponował Fox Amoore mówi główny designer i programista w Puzzling Dream, Hubert Knochowski.
 
Unlucky Secen to gra stworzona przez warszawskie studio Puzzling Dream, którego poprzednią produkcją była gra The Way. W grze, której przejścia zajmować ma około 6 godzin, przejmujemy kontrolę nad różnymi postaciami. Gra będzie mógł wybrać czy jego postać ma być humanoidalna czy też antropomorficzna.

Główne cechy Unlucky Seven:

  • futrzaści przyjaciele;
  • grafika łączaca 3D i pixel art;
  • kanibalistyczne motywy;
  • zagadki i minigry;
  • stylistyka retro;
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa (Fox Amoore).
 
Unlucky Seven zadebiutuje na platformie Steam w wersji na PC, a także w 2020 roku na PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama