dodano: 2021-01-10 21:00:01
PCPS4XBOX

Psychonauts 2 może się ukazać wcześniej niż myślimy!

Autor: AnoX
Psychonauts 2 może się ukazać wcześniej niż myślimy!
11°
0

Na początku roku studio DoubleFine zdecydowało się zasugerować, że Psychonauts 2 może się ukazać zdecydowanie wcześniej niż byśmy się spodziewali, jeszcze niedawno.

Okres 2021 roku z pewnością związany będzie z niepewnością dotyczącą ustanawiania dokładnych dat premier. Nie może zatem dziwić, że inaczej jest w przypadku Psychonauts 2, mające już do czynienia z przesunięciami.

Zapoznaj się także z: Cherry, jest pierwsza wideo zapowiedź filmu od twórców Avengers: Endgame, braci Russo, Mroczna opowieść inspirowana powieścią

Na tę chwilę wyraźnie widać, że twórcy nie chcą zbyt precyzyjnie określić daty premiery, w obawie przed kolejnymi przesunięciami.

Niemniej otrzymujemy zapowiedź, że gra jest już bliżej niż dalej debiutu, będącego w zasadzie kolejną ważną chwilą dla studiów Xbox Game Studios. Szczególnie po problemach Halo Infinite będzie to faktycznie problem.

Psychonauts 2 ukaże się na komputerach osobistych, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X w 2021 roku. Gra trafi także do abonamentu Xbox Game Pass.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama