dodano: 2020-01-12 16:05:01

Pyrkon 2020 - Trzech nowych gości potwierdziło obecność na festiwalu

Autor: AnoX
Pyrkon 2020 - Trzech nowych gości potwierdziło obecność na festiwalu
24°
1

Poznaliśmy kolejna trójkę gości, którzy pojawią się na tegorocznej edycji Pyrkonu. Magdalene Visaggio, Robert M. Wagner i Monika Laprus-Wierzejska pojawią się w Poznaniu.
 
Kilka dni temu informowaliśmy Was o pierwszych gościach, którzy potwierdzili swoją obecność na Pyrkonie 2020, tymczasem poznaliśmy kolejne osoby, które przyjadą do stolicy wielkopolski i wezmą udział w imprezie.
 
Po raz pierwszy na miejscu pojawi się Monika Laprus-Wierzejska znana z komiksów o Tajfunie i z (web)komiksu "EXIST". Ponownie ujrzeć i posłuchać będzie można Roberta M. Wagnera, znanego z opowiadania „Ostatni lot Nocnego Kowboja” czy cyklu „Opowieści z meekhańskiego pogranicza”. Na miejscu pojawi się także Magdalene Visaggio znana z takich tytułów jak "Eternity Girl" (DC Comics) i "Kim & Kim" (Black Mask Studios) oraz"Vagrant Queen" (z Jasonem Smithem; wydawnictwo Vault).
 
Kolejne postacie wkrótce będą potwierdzać swoją obecność na festiwalu fantastyki, którego organizatorzy z pewnością wkrótce przedstawią nam tegoroczne atrakcje i niespodzianki.
 
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 odbędzie się w terminie 8-10 maja 2020 roku w Poznaniu.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-13 16:18:19

Nikogo z nich nie znam ale fajnie, ze takie event jest w Poznaniu organizowany :)

Reklama
Reklama