dodano: 2021-04-06 20:00:01
PC

Quinterra, strategiczna gra typu roguelite z datą premiery na Steam. Tytuł dostępny na platformie we Wczesnym Dostępie

Gra: Quinterra
Quinterra, strategiczna gra typu roguelite z datą premiery na Steam. Tytuł dostępny na platformie we Wczesnym Dostępie
13°
0

Quinterra, strategiczna gra typu roguelite stworzona przez Sidereal Studio z datą premiery na Steam. Tytuł dostępny na platformie we Wczesnym Dostępie. 

Już jutro swoją premierę na platformie Steam, we Wczesnym Dostępie, będzie mieć klasyczna strategiczna gra turowa w stylu roguelite, której autorami jest Sidereal Studio. Twórcy pracowali nad projektem ponad dwa lata, starając się zapewnić graczom wiele mile spędzonych chwil. Tytuł, który dalej jest tworzony, będzie stale ulepszany i dopracowywany.

Quinterra dzięki doskonałej oprawie graficznej i prezentacji, oferuje wiele godzin wciągającej rozgrywki. Łącząc w sobie ideały gier strategicznych i czerpiąc wpływy z tego właśnie gatunku, co tworzy nowy kierunek w świecie gier strategicznych.

Rozgrywka odbywa się w 3 - 5 różnych regionach, na pokładzie statku powietrznego, pozwalając tworzyć jednostki, zbierać przedmioty do wyposażenia, złoto i kryształy i rzecz jasne, toczyć bitwy. 

Przeczytaj również: https://lubiegrac.pl/news,imp-of-the-sun-sloneczna-platformowka-w-rysunkowym-stylu

Gracz ma do dyspozycji 4 grywalne gatunki. Może dowolnie wybierać spośród upartych Lykanów, podstępnych Impów, wytrzymałych Krystalian lub Ethereali. Może także tworzyć własną armię. Wszystko odbywa się na proceduralnie generowanych mapach, na których przyjdzie się zmierzyć z losowo pojawiającymi się wrogami.

 

Rozwijamy grę od ponad 2 lat, aby dać graczom prawdziwą wartość za pieniądze z długimi i rozbudowanymi wyzwaniami rozgrywki z co najmniej 25 godzinami zróżnicowanej zawartości w wielu turach. Każdy przebieg zajmie dobremu graczowi około 3 i pół godziny.  Cztery grywalne gatunki, ogromna ilość zawartości i proceduralnie generowane układy tworzą wysoki stopień zróżnicowania pomiędzy przebiegami, który daje nieskończone możliwości -  Channing Burell / Główny deweloper.

 

Premiera gry we Wczesnym Dostępie na platformie Steam, w wersji na komputery PC przewidziana na 7 kwietnia 2021 roku. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Komentarze (0):
Reklama
Reklama