dodano: 2019-05-13 14:15:02
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

RAGE 2 z pierwszymi ocenami, które potwierdzają jakość gry?

Autor: AnoX
RAGE 2 z pierwszymi ocenami, które potwierdzają jakość gry?
30°
0

RAGE 2 doczekało się w dniu dzisiejszym zakończenia embargo na recenzje, dzięki czemu wiemy już, że produkcja ma naprawdę dobre oceny.
 
id Software, Avalanche Studios oraz Bethesda Softworks już jutro zabiorą graczy do zwariowanego świata przedstawionego, który niemalże w niczym nie przypomina tego co mogliśmy zobaczyć poprzednim razem. 
 
RAGE 2 doczeka się obszernego wsparcia po premierze?
 
Szaro-bury świat został zastąpiony kolorowymi, niemalże aż do przesady elementami, dzięki którym nasza walka z szaleńcami będzie miała kolejny wymiar. Tymczasem dzisiaj poznaliśmy pierwsze recenzje oraz opinie recenzentów odnośnie rozgrywki.
 
Jak się okazuje produkcja została naprawdę ciepło przyjęta, zgarniając przy okazji oceny na poziomie 71/100 (za opencritic). To z pewnością przekona do siebie graczy, którzy ostatnio nie mieli zbyt wielu tego typu podejść do postapokalipsy, choć i tutaj jest bez rewelacji. 
 
 

Pierwsze oceny RAGE 2 (za opencritic):
 
  • 80/100 - USgamer, The Games Machine, Destructoid
  • 75/100 - Worth Playing, GameSpace,
  • 70/100 - Game Informer, PCGamesN,
  • 60/100 - GameSpot, GamesRadar+,
  • 50/100 - Shacknews.
 
Poniżej zobaczyć możecie zwiastun premierowy, który ma zbudować odpowiednią atmosferę przed jutrzejszą premierą dość głośnego tytułu od Bethesdy. Już wkrótce zobaczymy czy nowa koncepcja zapewni odpowiednią sprzedaż i zainteresowanie.
 
[Komentarz redaktora] Sporo musiało się zmienić, aby uzyskać odpowiednią jakość, dzięki czemu fani powinni tym razem chętniej chwycić za te odsłonę. Mimo wszystko można czuć pewne zaskoczenie, ponieważ obie ekipy deweloperskie są znane raczej z wyższego poziomu. Jak widać dobre strzelanie oraz moce i gadżety to za mało wobec nudnej fabuły.
 
RAGE 2 zaliczy premierę 14 maja 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama