dodano: 2019-05-13 07:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

RAGE 2 doczeka się obszernego wsparcia po premierze? Powiedzmy...

Autor: AnoX
RAGE 2 doczeka się obszernego wsparcia po premierze? Powiedzmy...
11°
0

RAGE 2 doczekało się ogłoszenia wsparcia po premierowego, które mimo wszystko nie robi większego wrażenia. Czego się spodziewać? Chyba jednak zawodu....
 
Deweloperzy opublikowali grafikę, która ma nam przedstawić czego się gracze mogą spodziewać po popremierowym wsparciu gry. Jak się okazuje nie będzie to tak naprawdę wiele.
 
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
 
Maj i czerwiec to tak naprawdę żenada, pierdoły pokroju nowych skórek czy wyzwań to pierdoły, a zapowiadane wydarzenia czy Ride'y nie wyglądają zbyt zachęcająco.
 
Lipiec też niestety będzie raczej nudny i nikogo nie przyciągnie, a dopiero w sierpniu 2019 roku pojawi się pierwszy płatny dodatek oraz wydarzenie. Kolejne nowości trafią do nas dopiero jesienią, kiedy do gry wejdzie wydarzenie oraz drony, kolejne wyzwania, skórki oraz drugie rozszerzenie z kolejną dawką treści.
 
 

[Komentarz redaktora] Wygląda to naprawdę słabo, a kolejne studia starają się wmówić graczom, że warto będzie zostać z grą dla jakiś tam skórek czy wyzwań. Nie na takie rzeczy liczymy i tak naprawdę nikogo one obchodzić nie będą....
 
RAGE 2 zaliczy premierę 14 maja 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):
Reklama