18°
2
dodano: 2017-11-27 18:05:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Recenzja - Black Mirror

Autor: AnoX
KING Art Games niespodziewanie zapowiedziało zupełnie nową odsłonę Black Mirror, które zostało zreabootowane. Oto nasza recenzja Black Mirror (2017). 
 
Wieść o pojawienie się nowej, starej wersji tej niesamowitej pod względem klimatu i klasycznej przygodówki, o której wspominaliśmy tu i tu zelektryzowała wielu graczy i podgrzała atmosferę zaciekawienia. Klasyce ustąpiło wprawdzie zmodyfikowane sterowanie oparte na padzie z możliwością grania za pomocą klawiatury, grafika to już nie 2D, a klasyczne 3D, rozgrywka przeplatana jest elementami zręcznościowymi, ale klimat serii i świetne zagadki pozostały i to one są motorem napędowym tej produkcji. 
 
Dzięki uprzejmości gog.com miałam niebywałą przyjemność zagrać w tę przygodówkę, mogąc tym samym napisać w udostępnionej na stronie recenzji co tak naprawdę o niej myślę. 
 
"Black Mirror w nowym wydaniu, z nową historią, nowymi bohaterami i unowocześnionym sterowaniem to zupełnie inna, choć utrzymana w niemalże tym samym klimacie produkcja przygodowa. Wszyscy Ci, którzy spodziewali się czegoś, co będzie wzorem Black Mirror z przed lat, muszą zredukować swoje oczekiwania. Tym radzę spojrzeć na ten tytuł z innej, bardziej współczesnej perspektywy, by trzeźwym umysłem i okiem gracza delektować się świetną grafiką, mrocznym klimatem, angażującą fabułą i pomysłowymi, przygodowymi zadaniami". 
 
To tylko fragment mojej recenzji, który doskonale oddaje to, co należy się po niej spodziewać. Jeśli macie ochotę na więcej, to serdecznie odsyłam do linka poniżej, życząc miłej lektury.
 
Premiera Black Mirror od KING Art Games nastąpi 28 listopada 2017 na gog.com i Steam. 
 

Recenzja Black Mirror

 
 
 
 
 
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-11-28 09:56:44

Oby sama gra była równie ciekawa co intro ale to różnie bywa...

avatar Mariusz
dodano: 2017-11-27 23:05:24

Nieźle to wygląda, nie będzie łatwo bo ludzie mają sentyment do starych gier i idealizują je sobie, zawyrzając ich ogólne postrzeganie i z dystansem podchodząc do nowych odsłon starych hitów. Wygląda na klimatyczną gierę a to że motor napędowy pozostał taki sam daje spore szanse że grywalność to mocna strona tytułu.

Reklama
Reklama