15°
0
dodano: 2019-08-25 18:00:07
PC

Recenzja Gibbous - A Cthulhu Adventure, przygodowy horror na wesoło

Autor: agusia16
Gibbous - A Cthulhu Adventure, przygodowy horror na wesoło stworzony przez niezależne studio Stuck In Attic opisany w naszej recenzji. Zapraszamy!
 
Gibbous – A Cthulhu Adventure to klasyczna przygodówka, która na twórczość Lovecrafta i jego mitologii Cthulhu spogląda z zupełnie innej strony, nie strasząc, a traktując ją w sposób humorystyczny. Śliczna rysunkowa grafika, tradycyjne rozwiązania przygodowe typu "wskaż i kliknij", możliwość sterowania dwoma, a nawet trzema postaciami, wiele łamigłówek i gadająca, uszczypliwa kotka. To tylko niewiele elementów składowych przyjemnej, wciągającej przygodówki. 
 
Gibbous - A Cthulhu Adventure z kartą na Steam i oficjalnym zwiastunem
 
Gibbous – A Cthulhu Adventure ma wiele mocnych stron, mnóstwo zalet klasycznych produkcji przygodowych, tych  z przez lat. Jedną z nich jest umiejętność zainteresowania gracza właśnie warstwą fabularną, która jak zapewne wiecie w przygodówkach bywa powtarzalna. Nie inaczej jest i w tym przygodowym przypadku. Choć po  raz kolejny staramy się uratować świat, to nasza misja ani na chwilę nie wieje nudą, jest nieprzewidywalna i przede wszystkim zróżnicowana.
 
Jesteście ciekawi jaka jeszcze jest przygodowa produkcja Stuck In Attic? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do lektury recenzji, której fragment widzicie powyżej.  
 
Gibbous – A Cthulhu Adventure - recenzja
 
Miłej lektury! 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Komentarze (0):
Reklama
Reklama