14°
0
dodano: 2019-12-01 16:00:10
ANDPCPS4PS4 PRO

Recenzja Jenny LeClue - Detecivu, nie do końca klasyczna przygodówka

Autor: agusia16
Jenny LeClue - Detecivu, detektywistyczna, ręcznie rysowana, kolorowa gra przygodowa z elementami platformowymi studia Mografi w naszej recenzji.
 
Jenny LeClue - Detectivu to przygodówka stworzona przez niezależne, niewielkie studio Mografi, gra której największą zaletą nie są łamigłówki, ale ciekawie poprowadzona fabuła, która przeplata podwójną, przenikającą się narrację. Uroku przygodówce dodaje także niezwykle śliczna, bardzo kolorowa i cudnie operująca światłem grafika i fajna ścieżka dźwiękową. Problemem jest niestety powtarzalność i sporo elementów zbliżających tytuł ku pozycji platformowej, ale nie klasyczną przygodówkę. 
 
Jenny LeClue - Detectivue, czyli sprytny detektyw w spódnicy w akcji
 
- .....gra potrafi zachęcić kryminalno - detektywistyczną otoczką, naprawdę śliczną grafiką, sporą dawką humoru i niejakiej mroczności, ale i równie skutecznie zniechęca czysto platformową rozgrywką, którą ja w przygodówkach nie specjalnie lubię.
 
Jeśli jednak lubicie detektywistyczne wyzwania i cenicie gry niezależne, to Jenny LeClue - Detecivu, w której niewątpliwie nudzić się nie będziecie, może się Wam spodobać. 
 
Jenny LeClue - Detectivu - recenzja
 
Miłej lektury! 
 
Kup grę na GOG.com
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama