dodano: 2020-09-30 22:05:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Red Wings Aces of the Sky już z datą premiery! Kiedy wzlecimy w powietrze na PC, PS4 i XB1?

Autor: AnoX
Red Wings Aces of the Sky już z datą premiery! Kiedy wzlecimy w powietrze na PC, PS4 i XB1?
15°
0

All in! Games oficjalnie ogłosiło datę premiery swojej własnej gry Red Wings Aces of the Sky. Kiedy wyruszymy w powietrze z/za Czerwonym Baronem?
 
Polski producent oraz wydawca tym razem zapowiedział datę premiery swojego własnego tytułu w postaci Red Wings Aces of the Sky, zabierajacego graczy w efektownym stylu w niebiosa 
 
Zapoznaj się także z1428: Shadows over Silesia, przygodowa gra akcji RPG inspirowana trylogią Husytów Sapkowskiego. Prawda i fikcja z elementami fantasy
 
Już za tydzień od 7 do 13 października wystartuje Steam Game Festival podczas którego grę będą za darmo mogli sprawdzić specjalną wersję demonstracyjną, dostępną całkowicie za darmo.
 
Przypomnijmy, że akcja gry zabiera graczy do roku 1915, gdy po niebie rywalizowały potężne, wyjątkowe samoloty, w których znajdują się wyśmienici lotnicy tacy jak chociażby słynny Czerwony Baron.
 
 
 
Wiele maszyn, przyjemny styl, lekkość, zręcznościowe podejście oraz samouczek to podstawa, którą będziemy mogli sprawdzić wpierw w formie demka oraz już 13 października w pełnym wydaniu!
 
Posiadacze konsol Xbox One mogą produkcję już zakupić ze zniżką przedsprzedażową wynoszącą 20%!
 
Red Wings Aces of the Sky ukazało się 21 maja 2020 roku na Nintendo Switch. Gra 13 października 2020 roku zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
Spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama