dodano: 2020-05-15 21:20:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Red Wings Aces of the Sky z datą premiery na pierwszej platformie! Kiedy nasz samolot wystartuje?

Autor: AnoX
Red Wings Aces of the Sky z datą premiery na pierwszej platformie! Kiedy nasz samolot wystartuje?
20°
0

Red Wings Aces of the Sky oficjalnie doczekało się ogłoszenia daty premiery na Nintendo Switch, gdzie gra zadebiutuje wpierw. Kiedy kolejne platformy?
 
Najnowsza propozycja polskiego producenta oraz wydawcy, krakowskiej firmy All in! Games doczekała się ogłoszenia daty premiery zręcznościowej gry historycznej o pojedynkach powietrznych - Red Wings: Aces of the Sky.
 
Recenzja pierwszego sezonu serialu Netflix, Kierunek Noc. Emocjonujący, post-apokaliptyczny i ludzki
 
Już za niecały tydzień będziemy się mogli zapoznać z legendą I wojny światowej, stając po stronie Trójporozumienia lub Trójprzymierza.
 
Fascynująca opowieść fabularna to jednak tylko jeden z kilku trybów sprawdzających nasze umiejętności oraz zmysłu do rywalizacji z licznymi jednostkami wroga.
 
Zręcznościowa zabawa zagwarantuje nam okazję do zapoznania się z rozbudowaną propozycją z masą efektownych maszyn wprost ze złotego wieku lotnictwa, gdy rywalizacja stała na najwyższym poziomie.
 
Najpierw będziemy mogli zagrać za pośrednictwem konsoli Nintendo Switch, gdzie twórcy wykorzystują wyjątkowe funkcje tej konsolki oraz jej zalet. O tym nieco wspominaliśmy Wam przy okazji targów Poznań Game Arena 2020 gdzie mieliśmy okazję zapoznać się z wersją demo Red Wings Aces of the Sky.
 
Red Wings Aces of the Sky ma mieć premierę 21 maja 2020 roku na Nintendo Switch. Gra w późniejszym okresie trafi także na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One w 2020 roku.
 
Karta na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama