dodano: 2020-08-07 22:15:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Red Wings Aces of the Sky z sesją cosplay z Adrianną Schneider oraz zupełnie nową aktualizacją na Nintendo Switch i sporą zniżką!

Autor: AnoX
Red Wings Aces of the Sky z sesją cosplay z Adrianną Schneider oraz zupełnie nową aktualizacją na Nintendo Switch i sporą zniżką!
22°
0

Red Wings Aces of the Sky doczekało się efektownej sesji cosplay z Adrianną Schneider oraz nowiutkiej aktualizacji wprowadzającą nową zawartość.
 
Rodzi producent oraz wydawca oficjalnie ogłosił wczoraj, że wypuścił zupełnie nową aktualizację do swojej produkcji na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą się zapoznać z szeregiem zmian do Red Wings.
 
W ich ramach możemy zapoznać się z trybami Hide N' Seek (polowanie na innego gracza, samoloty wyglądają identycznie), Time Battle (z walką o określony czas), Score Battle (kto pierwszy zdobędzie odpowiednią ilość punktów). Nie zabraknie także nowe pola bitwy - Mossy Volcano czy nowe skórki oraz samoloty (Etrich Taube i Bristol M1).
 
Przeczytaj takżeMortal Shell z datą premiery, nowy grafikami oraz efektownym zwiastunem w mocnym stylu!
 
Przy okazji Nroman Lenda wewnętrznego studia developerskiego All in! Games, przygotował sesję cosplayową z udziałem Adrianny Schneider, którą możecie ujrzeć w tym miejscu.
 
Ponadto pamiętajmy o tym, że obecnie propozycja dostępna jest w cenie obniżonej o 33% w Nintendo eShop.
 
Red Wings Aces of the Sky ukazało się 21 maja 2020 roku na Nintendo Switch. Gra jeszcze w tym roku zagości na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
Spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama