dodano: 2019-03-11 19:40:02

Rekrutacja do redakcji - Potrzebujemy oraz poszukujemy Waszej pomocy!

Autor: AnoX
Rekrutacja do redakcji - Potrzebujemy oraz poszukujemy Waszej pomocy!
18°
0

Nowa rekrutacja do redakcji dziś się rozpoczyna, a my w dalszym ciągu poszukujemy pasjonatów, którzy wraz z nami chcieliby dzielić się swoją pasją do gier!
 
Wcześniej mieliśmy okazję do zaproszenia Was do współpracy przy czym w dalszym ciągu poszukujemy kolejnych osób, które chciałby poświęcić trochę czasu, aby wraz z nami dzielić się swoim zdaniem oraz pasją dotyczącą gier. 
  
Jak pewnie wiecie jesteśmy serwisem, w którym udzielamy się na zasadzie wolontariatu, nie czerpiąc z tego korzyści finansowych, ale praca na stronie jest dla nas pasją i realizacją tego co najbardziej nas bawi w życiu. Każdy z nas ma jednak swoje "drugie życie", czyli pracę, uczelnię i innego typu obowiązki, zatem czasu na pisanie na stronie nie mamy wiele. Gier, filmów, seriali oraz innych świetnych produkcji jest z roku na rok więcej. Nie jesteśmy ogromnym serwisem, ale stale się rozwijamy, podążamy w coraz lepszym tempie do przodu.
 
Aby kolejne kroki udało nam się dokonać, potrzebujemy wsparcia, w postaci nowych członków naszej redakcji, osób które chętnie wspierałyby nas w pisaniu newsów, recenzji, poradników czy różnych innych tekstów z granicy publicystyki i ciekawostek nie tylko o samych grach. Mile widziane są również osoby tworzące materiały wideo, które niewątpliwie stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Jeżeli więc lubicie gry, kochacie filmy i seriale oraz chcecie tę miłość wyrazić słowami, to czekamy na Was. Gwarantujemy bardzo dobrą zabawę, doświadczenie oraz miłą atmosferę :)
 
Mimo tego, że nie pracujemy etatach redakcyjnych, ale możemy za pracę zaoferować kilka cennych rzeczy. Po pierwsze gry, czyli naszą podstawę do pisania i opisywania medium na lubiegrac. Po drugie staramy się być na wydarzeniach growych i e-sportowych, czasami udaje nam się zgarnąć także gadżety czy sprzęt gamingowy, które towarzyszą nam coraz częściej przy graniu, pisaniu i recenzowaniu. Mamy także kanał na TeamSpeaku, w związku z czym możemy zadbać o specjalny prywatny pokój do rozmów czy serwer na wyłączność.
 
Mile widziane są też osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć nas swoją kreatywnością, pomysłami, zaangażowaniem oraz pasją do gier. Zachęcamy do zgłoszeń, z pewnością znajdziemy wspólną nić porozumienia! :D

ZAINTERESOWANE OSOBY GORĄCO PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ POPRZEZ NAPISANIE NA ADRES BOK@LUBIEGRAC.PL Z TYTUŁEM "#REKRUTACJA"


źródło: graf.: unsplash.com/photos/-PYkAUIVi_M

Komentarze (0):
Reklama
Reklama