dodano: 2020-03-31 07:10:03
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil 8 odejdzie od poprzedniczek i podzieli fanów cyklu?

Autor: AnoX
25°
0
Resident Evil 8 odejdzie od poprzedniczek i podzieli fanów cyklu?
Residen Evil 8, znany roboczo także jako Resident Evil 2021, ponoć ma się okazać wielkim zaskoczeniem, ze względu na mocne odejście do przeszłości cyklu.
 
Znany członek społęczności Resident Evil kryjący się na Twitterze pod pseudonimem AestheticGamer aka Dusk Golem ponownie raczy nas informacjami niemalze wprost z Capcomu.
 
To właśnie za jego sprawą poznaliśmy wiele o Nemesisie oraz Resident Evil 3 Remake, tymczasem wczoraj podzielił się interesującymi pogłoskami dotyczącymi nadchodzącej, pełnoprawnej odsłony.
 
Jak się okazuje tytuł zmierzający na przełom 2021 i 2022 roku ma być wielkim odejściem od dotychczasowych losów serii. Najmniej pewnie prezentuje się kwestia ujawnienia nowego projektu, gdyż okres ten miałby być już bardzo, bardzo bliski.
 
 
Nowa odsłona ma być mocnym odejściem od klasyki, jednakże dopiero bliżej premiery mamy się doczekać materiałów, które zmienią ten stan rzeczy. Ostrzega, że trzeba będzie mieć otwarty umysł, ponieważ założenia są niezwykle ciekawe pomimo możliwości bycia uznanymi za szokujące wręcz. 
 
Przy okazji ujawnił on także, że już teraz na etapie licznych testów gra może się pochwalić wysoką jakością. To wszystko wraz z wcześniejszymi pogłoskami o zombie z mieczami czy o wilkołakach.
 
Zapomnieć nie można także o pogłoskach o sporych zmianach dla Chrisa Redfielda, który być może sam stanie się półczłowiekiem-półwilkiem. Przejścia pomiędzy przeszłością, a teraźniejszością mogłyby się okazać czymś właśnie dzielącym społeczność.
 
To wszystko oczywiście bazuje na pogłoskach i plotkach, zatem warto bardzo mocno trzymać kciuki za Capcom, aby zagwarantował nam więcej zawartości niż w odświeżonym RE3
 
Resident Evil 8 może się ukazać najwcześniej w 2021 roku.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80