dodano: 2021-04-12 23:15:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Resident Evil 9 będzie zamknięciem trylogii rozpoczętej w biohazard i rozwijanej w nadchodzącym Village!

Autor: AnoX
Resident Evil 9 będzie zamknięciem trylogii rozpoczętej w biohazard i rozwijanej w nadchodzącym Village!
39°
0

Resident Evil 9 ma być wielkim zakończeniem trylogii rozpoczętej w biohazard i rozwijanej w nadciagającym Village. Co czeka fanów w kolejnej odsłonie?

AestheticGamer aka Dusk Golem zdradził jakie plany ma Capcom na swoja flagową serię Resident Evil, dzieląc się naprawdę szczegółowymi informacjami dotyczącymi 

Znany z Twittera informator zdradził, że mający zadebiutować w przyszłym miesiącu Resident Evil Village ma być bezpośrednim kontynuatorem Resident Evil biohazard, nadając niektórym aspektom siódmej odsłony sens. Nie będzie to jednak całkowite zamknięcie wszystkich poruszonych wątków.

Dziewiąta odsłona miała być rozwijana bezpośrednio, kreując wspólnie pojedynczą oś fabularną w ramach właśnie trylogii. Będzie to naturalny krok do przodu, pytanie brzmi czy deweloperzy ponownie zdecydują się postawić na pierwszoosobową perspektywę....

Dusk Golem zdradził również, że w ramach dziesiątej odsłony Capcom ma zrezygnować z numerowania kolejnych gier, a te mają się raczej skupiać w pełni na samodzielnych przygodach. Te być może będą się jednak w jakiś sposób łączyć fabularnie.

Nie ma obecnie daty premiery Resident Evil 9.

 

 

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama