dodano: 2021-02-07 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Capcom zapowiada i sugeruje! Resident Evil Village na pewno będzie większy niż Resident Evil VII biohazard, notatki na Twitterze...

Autor: AnoX
Capcom zapowiada i sugeruje! Resident Evil Village na pewno będzie większy niż Resident Evil VII biohazard, notatki na Twitterze...
17°
0

Capcom podzielił się nowymi informacjami o skali Resident Evil Village, która będzie większa niż Resident Evil VII biohazard. Na Twitterze pojawiły się....

Jak się okazuje nadchodząca ósma odsłona serii Resident Evil, zagwarantuje graczom zaskakującą wielką skalę, w wyniku czego Village okaże się wyraźnie większa niż biohazard.

Niestety szczegółów zabrakło, w związku z czym niczego konkretnego o długości gry nie możemy jeszcze nic powiedzieć, dotychczasowe materiały starały się nieco zarysować wielkość gry.

Zapoznaj się także z: Wrażenia z początkowej fazy Wczesnego Dostępu EVERSPACE 2 - Malutka zawartość rozgrywki zupełnie nowej generacji?

Produkcja ewidentnie zostało podzielona na kilka dużych segmentów, gdzie mierzyć się będziemy z różnymi trudnościami, co najlepiej potwierdza chęć rozwinięcia pomysłów zawartych w siódmej odsłonie cyklu.

Dodatkowo na Twitterze pojawił się zupełnie nowe grafiki wywodzące się z notatek ze świata gry, póki co nie układające się z nic konkretnego, ale być może niebawem poznamy tajemnicę.

 

 

Resident Evil VIII Village ma zadebiutować 7 maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.


źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/resident_evil_village_is_much_larger_than_resident_evil_vii_biohazard https://gamerant.com/resident-evil-village-capcom-hints-twitter/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama