dodano: 2021-10-13 13:00:02
PCPS3PS4XBOX

Ekranizacja gier, Resident Evil: Witajcie w Raccon City z polską datą premiery i nowym zwiastunem

Ekranizacja gier, Resident Evil: Witajcie w Raccon City z polską datą premiery i nowym zwiastunem
12°
0

Ekranizacja serii gier, Resident Evil: Witajcie w Raccon City ma już oficjalną datę polskiej premiery. Do kin wybierzemy się w grudniu. Jest i zwiastun.

Resident Evil: Witajcie w Raccon City, ekranizacja serii gier wideo, ma już oficjalną datą premiery, tym razem w naszym kraju. Do kin wybierzemy się nieco później niż amerykańscy widzowie, którzy obejrzą projekt już pod koniec listopada. Premiera filmu w polskich kinach, została ustalona dopiero na 3 grudnia. Datę poznaliśmy wraz z kolejnym zwiastunem horroru, który znajdziecie poniżej.

Informowaliśmy Was jakiś czas temu, że premiera Resident Evil: Witajcie w Raccoon City została przesunięta. Produkcja, która jest klasycznym kinem grozy, ma już nowy filmowy zwiastun, który niestety pokazuje, że może to być produkcja niskobudżetowa, bowiem potwory, które widzimy na zaprezentowanym zwiastunie, nie wyglądają imponująco. Zwiastun prezentuje nam także ważne postaci w filmie, który jak wiemy bazuje na grach, w szczególności na Resident Evil 2. Oprócz zwiastuna, poznaliśmy także oficjalny, dość klimatyczny plakat filmu.

Resident Evil plakat 

Historia, którą zechciano opowiedzieć w filmie, wraca do jej początków, przenosząc widzów do niegdyś prężnie rozwijającego się  miasta, tytułowego Raccoon City, położonego na Środkowym Zachodzie oraz domu giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation. Upadek miasta spowodował, że stało się one odosobnione i samotne, a wkrótce dotknęła go kolejne tragedia. Spod jego powierzchni wypełzło niewyobrażalne zło. Ci co ocaleli, musieli nauczyć się działać razem, by poznać prawdę która stoi za projektem Umbrella, no i oczywiście przetrwać. 

Przeczytaj również: Resident Evil: Witajcie w Raccon City, film na podstawie gier zaprezentowany na pierwszych zdjęciach

Resident Evil: Witajcie w Raccon City to film w reżyserii Johannesa Robertsa (Nieznajomi: Ofiarowanie, Wyprawa po śmierć, Ziemia potępionych, Łowcy dusz).

W obsadzie produkcji znaleźli się: Hannah John-Kamen (Czarne lustro, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, SAS: Atak na Eurostar), Robbie Ammell (American Pie: Bractwo Beta, Flash), Tom Hooper (Les Misérables: Nędznicy, Dziewczyna z portretu, Koty), Nathan Dales (Nie z tego świata, Fringe: Na granicy światów, iZombie), Avan Jogia (Twisted, Ted 2, Zombieland: Kulki w łeb), Donal Logue (Zodiak, Wikingowie, Ghost Rider), Neal McDonough (Raport mniejszości, Puls miasta, Sonic. Szybki jak błyskawica), Lily Gao (Wściekłość, Kin. Zabójcza broń) oraz Chad Rook (The 100, Terror: Dzień Hańby).

Polska premiera filmu przewidziana na 3 grudnia 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje