dodano: 2021-09-14 08:46:01

Ron Usterka, animacja na nowym zwiastunie i kilku fotkach. Premiera jesienią!

Gra:
Ron Usterka, animacja na nowym zwiastunie i kilku fotkach. Premiera jesienią!
11°
0

Ron Usterka, animacja 20th Century Studios i Locksmith Animation zaprezentowana na nowym zwiastunie filmowym i kilku fotkach. Premiera filmu jesienią! 

Wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation zaprezentowały nowy filmowy zwiastun, w wersji dubbingowej, kolejnej swojej animacji, o tytule Ron Usterka, jaka będzie miała swoją kinową premierą już tej jesieni, a dokładniej, w październiku. Oprócz wspomnianego wideo, pojawiło się także kilka zrzutów z ekranu, kilka nowych zdjęć z filmu, które znajdziecie w naszej galerii. 

Ron Usterka to opowieść w komediowej, ale jednocześnie science-fiction i przygodowej formie, która została wyreżyserowany przez weterana studia Pixar, Jean-Philippe Vine'a oraz współzałożycielkę Locksmith Sarah Smith. Scenariusz został napisany przez Petera Baynhama.

Ron Usterka - plakat 

Opowieść skupia się na wycofanym gimnazjaliście, Barney'u i jego nowym prezencie od taty, chodzącym i mówiącym robocie o imieniu Ron, który ma być jego "Najlepszym przyjacielem", tak jak u większości współczesnych dzieciaków. Z tym, że z Ronem niestety nie jest najlepiej, Robot wciąż się psuje, a jego  przezabawne awarie, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wkrótce wiodą Barney'a i robota wprost w objęcia wielkiej przygody. Razem odkrywają smak wielkiej i prawdziwej przyjaźni. 

Przeczytaj również: Animacja Disney i Pixar, Luca na pełnym polskim oraz Ron Usterka na pierwszym filmowym zwiastunie

W angielskiej wersji językowej, w wersji głosowej w filmie w głównych rolach zagrali: Zach Galifianakis (seria Kac Vegas, Birdman) jako Ron oraz Jack Dylan Grazer (To, To: Rozdział 2) jako Barney.

W pozostałych rolach: Olivia Colman, Ed Helms, Justice Smith, Rob Delaney, Kylie Cantrall, Ricardo Hurtado oraz Marcus Scribner. 

Premiera filmu Ron Usterka w kinach 22 października 2021 roku. 


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama