dodano: 2022-11-24 07:15:01
aktualności news Oto omówienie rozgrywki w Warhammer 40000 Darktide, nadchodzącej wkrótce gry studia Fatshark!

Oto omówienie rozgrywki w Warhammer 40000 Darktide, nadchodzącej wkrótce gry studia Fatshark!

Oto omówienie rozgrywki w Warhammer 40000 Darktide, nadchodzącej wkrótce gry studia Fatshark!
13°
0

Studio Fatshark zdecydowało się opublikować najnowszy materiał wideo z rozgrywką Warhammer 40000 Darktide, omawiający najważniejsze informacje o rozgrywce z nadchodzącej na dniach strzelanki kooperacyjnej.

Już za mniej niż tydzień posiadacze komputerów osobistych będą mogli wskoczyć do najnowszej gry cenionego, szwedzkiego studia Fatshark, które szykuje dla graczy podróż do kosmicznego świata Warhammera 40000. Nim do tego dojdzie, przygotowano specjalną niespodziankę.

Zapoznaj się również z:

 

W ramach siedmiominutowego wideo, zapoznać się możemy z rozbudowanym omówieniem najważniejszych zagadnień dotyczących rozgrywki, kształtowania naszej postaci, jej stylu walki oraz naszych indywidualnych preferencji.

Ujrzeć możemy, jak przebiega przykładowe przejście, jak rozpoczynamy od zera, aby dalej rozpocząć realizowanie zadań oraz współpraca ze znajomymi, dążąc do skutecznego mierzenia się z hordami przeciwników, skutecznie radząc sobie z kolejnymi celami misji.

Przy okazji trwających testów dla posiadaczy zamówień przedpremierowych zdecydowano się wprowadzić aktualizację 1.0.7 dodającą do rozgrywki szereg poprawek oraz ulepszeń poprawiających matchmaking, stabilność, wydajność czy balans rozgrywki.

Premiera Warhammer 40000 Darktide odbędzie się 30 listopada 2022 roku na komputerach osobistych. Niedługo później mają się ukazać wydania na Xbox Series S i Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama