dodano: 2022-01-15 08:00:01

Saban Films prezentuje zwiastun tajemniczego thrillera psychologicznego Here Before

Saban Films prezentuje zwiastun tajemniczego thrillera psychologicznego Here Before
13°
0

Saban Films prezentuje zwiastun tajemniczego thrillera psychologicznego Here Before. Ponura, mroczna i trzymająca w napięciu opowieść o smutnej matce.

Miłośników thrillerów, szczególnie w mrocznym klimacie psychologicznym, zaciekawi zapewne opowieść filmowa od Saban Films, o tytule Here Before. Thriller został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. 

Zapoznaj się również z: SOTANO - Mystery Escape Room Adventure, tajemnicza gra pełna zagadek z premierą na Steam

O czym jest Here Before?

Here Before, w naszym kraju film znany jako Byłam tu kiedyś, to klasyczne kino w klimacie mrocznego dreszczowca, w którym to filmie odnajdziemy nie tylko spore pokłady napięcia, ale i smutek i przejmującą opowieść.

A ta koncentruje się na pogrążonej w smutku matce. Akcja filmu toczy się w Belfaście. Tam pewnego dnia przeprowadza się rodzina z dzieckiem. Ich sąsiadką jest młoda matka, której dziecko zmarło w tajemniczych okolicznościach. Laura jest coraz bardziej smutna, coraz mocniej popadając w obsesyjne, neurotyczne zachowanie. Kobieta obserwuje dziecko sąsiadów, będąc przekonaną, że to zachowuje się podejrzanie. krótce u kobiety zacierają się granice między wyobraźnią, wymysłem jej  psychiki, przeszłością, a teraźniejszością i tym co tak naprawdę jest prawdziwe. 

Obsada Here Before

W filmie produkcji brytyjskiej główną rolę gra Andrea Riseborough, znana z filmów: Śmierć Stalina, Niepamięć, Birdman.

Przeczytaj również: Feria: Najciemniejsze światło, zapowiedź klimatycznego hiszpańskiego serialu od platformy Netflix

W pozostałych rolach: Eileen O'Higgins, Eileen O'Higgins, Martin McCann, Lewis McAskie, Louise Mathews, Niamh Dornan, Remi Shore, Gina Moxley.

Reżyserką i autorką scenariusza do filmu jest Stacey Gregg, mająca na swoim koncie takie produkcje jak: Życie od kuchni, Coming Up, List do króla czy The Innocents.

Kiedy zadebiutuje Here Before?

Film w Stanach Zjednoczonych dostępny będzie do obejrzenia od lutego tego roku. W Polsce można go oglądać na CDA Premium, w abonamencie. 

Zwiastun Here Before


Komentarze (0):
Reklama