dodano: 2021-01-12 18:00:02
PC

Sally Face, niezależna przygodowa, ręcznie malowana produkcja w klimacie horroru ma swoją datę premiery na Nintendo Switch

Gra: Sally Face
Sally Face, niezależna przygodowa, ręcznie malowana produkcja w klimacie horroru ma swoją datę premiery na Nintendo Switch
12°
0

Sally Face, niezależna przygodowa, ręcznie malowana produkcja w klimacie horroru ma swoją datę premiery na Nintendo Switch. Premiera już w styczniu. 

Sally Face, w pełni samodzielnie stworzona przygodówka, która określana jest jako przygodówka grozy, ma już swoją datę premiery na nowej platformie. Tym razem jest nią konsola Nintendo Switch. Gracze posiadający Switcha, będą mogli zagrać dzieło Steve'a Gabry'ego oraz Portable Moose, już w styczniu. 

Przeczytaj również: Klimatyczna, niezależna i stworzona całkowicie samodzielnie przygodówka horror Sally Face - recenzja

Sally Face  w wersji na konsolę Nintendo Switch, jak i w wersji na komputery osobiste, zarówno na Steam, jak i GOG.com, to produkcja wykonana w rysunkowym stylu graficznym, choć nie stroniąca od grozy. Gra postawała w formie podzielonej na epizody, dokładnie na pięć. 

Bohaterem opowieści jest chłopiec, o bardzo dziewczęco brzmiącym imieniu Sally. Chłopak z niebieskimi włosami związanymi w kucyki, ukrywa się pod maską, jego protetyczną twarzą, która została zniszczona w skutek tragicznego wypadku. Pewnego dnia Sally, wraz z ojcem, przeprowadza się do nowego domu, bloku, który wypełniony jest dziwnymi lokatorami, miejsca, które okazuje się być miejscem zbrodni, zabójstwa.

Podczas rozgrywki w Sally Face, gracze dokonują klasycznych działań przygodowych, jak eksploracja, rozmowy, zbieranie i używanie przedmiotów. Na swojej drodze napotykają także zadania i zagadki, które związane są duchami i urządzeniem, w które w pewnym momencie gry, zostaje wyposażony Sally. 

Sally Face jest teraz dostępna w przedsprzedaży na stronie sklepu Nintendo. Gra dostępna jest w kilku językach, niestety nie ma wśród nich polskiego. 

Premiera gry na konsoli Nintendo Switch została ustalona na 21 stycznia 2021 roku. 

Kata gry w sklepie Nintendo Switch


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama